Jak redukować stres? wprowadzenie do TRE i innych metod

Nasze ciało ma wszystko co jest potrzebne do tego, żebyśmy mogli żyć bez napięć, bólu, stresu i byli w stanie wziąć głębszy oddech i czuć radość na co dzień.

Ciało posiada swoje własne mechanizmy, dzięki którym możesz usunąć skutki stresu i życiowych traum i mieć znacznie więcej energii na co dzień. W efekcie możesz bardziej umocnić się w życiu, lepiej budować relacje i kontrolować swój umysł.

Jeżeli chcesz poczuć jak działają te mechanizmy w Twoim własnym ciele, to proponuję udział w warsztacie, w trakcie którego poznasz metodę TRE i inne podejścia usuwające stres, napięcia i traumy życiowe.

Metoda TRE została opracowania przez dr Davida Barcelego, stosowana jest zarówno dla osób pragnących redukować napięcia i stres jak i dla tych, które chciałyby uwolnić się od skutków życiowej traumy.

Nauczysz się jak wykonywać proste ćwiczenia, których podstawą jest wibrowanie i oddech. Na zajęciach skupiamy się jedynie na pracy z ciałem, nie ma konieczności omawiania stresowych sytuacji życiowych.

Warsztat będzie także obejmował nie tylko metodę TRE ale także inne techniki pracy z ciałem (mindfulness, elementy Kino Mana, terapia zimną wodą). Będziesz miał możliwość poznania ćwiczeń, dzięki którym:

  • można zmniejszyć nawyk zamartwiania się,
  • transformować własne emocje,
  • mieć na co dzień więcej energii,
  • lepiej spać,
  • regulować w naturalny sposób gospodarkę hormonalną organizmu czyli mieć wpływ na poziom adrenaliny, kortyzolu i endorfin w organiźmie.

Warsztat przygotowany jest w taki sposób, że większą jego część stanowią ćwiczenia. W cenie są materiały, woda, kawa, herbata. Przewidziana jest godzinna przerwa na obiad (we własnym zakresie).

Zabierz ze sobą luźny strój.

cena: 200 zł

kiedy: 18 marca 2017, godz. 09.30 – 17.00

prowadzi Paweł Walczak – certyfikowany provider TRE,

zapisy telefonicznie lub mailowo:

  • 784 957 154
  • pawel.walczak@mbcs.com.pl