Jestem Miłością – Sound Healing Activation

Zapraszam Was do wspólnej podróży w głąb siebie, poprzez dźwięki bębna, mis tybetańskich i kryształowych, dźwięk mojego głosu.

To spotkanie jest dedykowane obudzeniu zapisów – JESTEM MIŁOŚCIĄ – pamięci komórkowej.

Przypomnienie rozpoczniemy od joga nidry, która pozwoli Twemu ciału odprężyć się, oraz wejść w głębsze czucie. Zaraz potem ruszymy w podróż budzenia pamięci JESTEM MIŁOŚCIĄ we wszystkich Twoich ciałach, także subtelnych.

28 lutego 2020 o 21:00 – 23:00

inwestycja: 100 PLN

Kto chętny zapraszam do zapisów: dorotagolach@gmail.com, 608088898


Prowadzi: Eyva Dorota Gołach – terapeutka, joginka, szamanka.

Kiedyś byłam bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, nie kochałam siebie! Mój osobisty proces powrotu do siebie, moja droga ku odnalezieniu własnego szczęścia doprowadziła mnie do pracy z ludźmi. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w różnych dziedzinach odkryłam swoje umiejętności pracy w polu świadomości, w polu energetycznym. Moje techniki pracy ewoluują non-stop wraz z moim wzrostem. Dzielę się z innymi praktycznymi sposobami na wzniesienie się do poziomu funkcjonowania, gdzie żyjesz będąc swoją pełnią. Wieloletnia praktyka i uczenie jogi, pozwala mi na głębsze odczuwanie procesów zachodzących w ciele drugiej osoby. Praca z roślinami mocy pomogła przypomnieć sobie dar z jakim tu przyszłam – dźwięk , głos, śpiew w języku światła. Moją pasją jest wspieranie innych w odnajdywaniu ich własnej pełni, szczęścia, miłości i radości płynącej z życia. Na co dzień jestem mamą, uczę jogi, prowadzę terapię czaszkowo-krzyżową, sesje transformujące oraz warsztaty rozwoju świadomości.