Joga dla dzieci + Medytacja dla rodziców

Rozwój jest ważny, na każdym etapie naszego życia. Jednak każdy rozwój wymaga czasu. Rodzice opiekujący się dziećmi mają tego czasu ograniczoną ilość. Z tego powodu postanowiliśmy zaproponować zajęcia rozwojowe dla Dzieci i Rodziców w jednym czasie. Dla dzieci rozwój poprzez ruch. Dla rodziców rozwój duchowy poprzez medytacje. 

W jednej Sali dzieci w wieku od 4 do 10 lat będą poprzez zajęcia ruchowe z elementami jogi i gimnastyki rozwijać swoją sprawność fizyczną, uczyć się współpracy, pracować nad uważnością, kształtować kreatywność, umiejętność nazywania i okazywania własnych emocji i wiele innych zdolności. 

Joga to system filozofii indyjskiej zajmujący się związkami umysłu z ciałem. Zajęcia jogi dla dzieci zdecydowanie różnią się od zajęć dla dorosłych, gdzie skupiamy się głównie na wykonywaniu poszczególnych asan czy pracy z oddechem. Joga dla dzieci to zajęcia wszechstronnie rozwijające umysł i sprawność młodych uczestników. Metoda prowadzenia zajęć dostosowana jest do natury dziecka, główną część stanowią zabawy, będące narzędziem do przekazania im elementów jogi oraz harmonijnego, zdrowego rozwoju. 

W drugiej Sali, dla rodziców odbędzie się medytacja prowadzona, otwierająca na miłość bezwarunkową. 

Medytacja, którą proponujemy, to medytacja prowadzona metodą Procesu Tworzenia. Prowadzący mówi , do której części ciała przenieść uwagę i nad jakim aspektem się zastanowić. Mamy wtedy możliwość odczytania i zmiany, zapisanych w ciele poglądów czy przekonań. Zmiana poglądów z blokujących na wspierające pozwala odblokować przepływ energii w naszym ciele, puścić blokady, spięcia czy bóle. Ciało prowadzi nas do naszej prawdy.

21 grudnia, godz. 16:00 – 17:30

Inwestycja:

  • Pakiet medytacja + zajęcia dla dzieci: 70 zł
  • Osobno: Medytacja: 50 zł, Zajęcia dla dzieci: 40 zł
Zapisy:

Serdecznie zapraszamy by odnaleźć chwile dla siebie w ten przedświąteczny czas 🙂