Joga rodzinna z Emilią Burkiewicz

Joga dla dzieci jest wspaniałą formą zabawy, w czasie której dziecko w parze z rodzicem pożytkujący swoją energię. W trakcie zajęć wykorzystywane są proste ćwiczenia, praca z oddechem sprzyja relaksacji i odprężeniu.

Praca w relacji rodzic – dziecko przynosi wzajemne korzyści po stronie rodzica pozwala na uzewnętrznienie wewnętrznego dziecka a po stronie dziecka pogłębia więź i zaufanie do rodzica.

Pracując w parze w formie zabawy oboje uczestników dostaje ogrom energii i wspaniałą zabawę, w czasie której w sposób nieświadomy pracujemy nad rozciągnięciem i wzmocnieniem ciała w trosce o prawidłowy rozwój dziecka.

Te zajęcia będą niespodzianką zarówno dla dzieci jak i rodzica, opiekuna. Podczas tych zajęć dorośli przejdą przez bramę do świata dziecka. Wszyscy przez godzinę lub ciut dłużej… będziemy bawić się na jednej polanie zabaw. Będziemy razem ale praca będzie polegała na czynnym odkrywaniu zadań na poziomie dziecko – dziecko z rodzicem w parze – będzie mega fajnie !!!

15 grudnia 2019 o 16:30

Na zajęcia zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 3-10 lat wraz z rodzicem / opiekunem.

  • Koszt udziału dziecko – opiekun 30 zł.
  • Rodzina 3 osobowa – opiekun + 2 dzieci 50 zł
  • 3 osoby- 2 opiekunów + dziecko = 60 zł
  • 4 osoby 2 opiekunów + 2 dzieci – 70 zł
Informacje i zapisy:

  • Emilia emilia.butkiewicz@wp.pl
  • Konieczna rezerwacja miejsc
Kontakt bezpośredni do osoby prowadzącej: +48 694 148 688

Zajęcia prowadzone są przez Joga dla dzieci – Emilia Burkiewicz – Kids Yoga.

Emilia Burkiewicz jest pedagogiem, międzynarodowym certyfikowanym nauczycielem jogi dla dzieci i jogi rodzinnej. Od kilku lat pracuje z dziećmi w różnych grupach wiekowych. Promotorka jogi dla dzieci w Polsce, organizująca kursy instruktorskie „Joga dla dzieci i młodzieży”.