LUCZIS – JOGA SNU (lub jak zostać ja-sny-widzącym?) dla poczatkujących

Jeżeli przyśniło mi się, że jestem motylem, to skąd mam mieć pewność po obudzeniu, czy jestem Czuang Tse, któremu śniło się, że jest motylem, a nie na odwrót – że jestem motylem, który śni teraz, że jest Czuang Tse?chiński filozof Czuang Tse

joga-snuCzłowiek śpi codziennie i przesypia jedną trzecią swojego życia, a mimo to sen ukrywa przed nami wiele zdumiewających tajemnic.

Dlaczego nie robić tego świadomie, tak by sen miał na nas korzystny wpływ? Wykorzystać dla własnego dobra tą niewyjaśnioną zagadkę, którą jest wzajemne przenikanie się jawy i snu.

W trakcie tego warsztatu możecie dowiedzieć się jak za dnia wpłynąć na jakość snu i sprawić, żeby stał się on jeszcze jednym elementem prowadzącym do poszerzenia waszej świadomości. Europejczycy nie doceniają potęgi snu, nie wiedzą, że drzemie w nim moc, która potrafi odmienić życie. Przecież często informacje pochodzące z podświadomości mają większe znaczenie niż te, których dostarcza umysł świadomy.

Luczis jest nauczycielem, zgłębiającym od lat tą fascynującą dziedzinę pochodzącą ze Wschodnich tradycji, potrafi ją przekazać w dostępnej formie i nauczyć każdego jasnego śnienia i interpretacji symboli własnych snów.

Program warsztatu:

  • część teoretyczna rozpatruje zjawisko „Ja-Sny-Widzący” – jasnych snów, dotyczących naszego życia i doświadczeń poza ciałem fizycznym.
  • symbole i znaczenia snów, ich rodzaje.
  • Świadome śnienie, techniki wg Roberta Monroe, Hemi-Sync, biofeedback. Jak odróżnić bezpieczne i skuteczne narzędzia wspomagające od niebezpiecznych?
  • inicjacja na „ja-sny-widzącego” przeprowadzana przez Luczisa na koniec warsztatu.
prowadzący: LUCZIS

termin: 21 października (piątek), 9.00 – 19.00

Szczegóły u ORGANIZATORA:

KONTAKT:

  • luchis.warsztaty@gmail.com
  • lub koordynator organizacyjny: Iwona Stec – 605 360 350, iwona.surya@gmail.com
aby zobaczyć ceny kursów i zniżki, kliknij tutaj