Kaszmirski Rytuał Masażu

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat masażu tantrycznego

Kaszmirski Rytuał Masażu

Prowadzenie: Zenon D. Dorje

kaszmirski-rytual-masazuNauczysz się i doświadczysz głęboko relaksującego i uzdrawiającego ciało Tradycyjnego Masażu Kaszmirskiego Shiva-Shakti.

Piękny i zmysłowy rytuał masażu pochodzi z północnych Indii z tradycji Kaszmirskiego Sziwaizmu. Łączy ze sobą serce, ciało i ducha, aktywując i oczyszczając czakry. Wprowadza w błogostan odczuwany przez całą naszą istotę.
W trakcie masażu całego ciała doświadczysz połączenia ze sobą samym oraz otworzysz się na wewnętrzny, zmysłowy strumień energii życiowej. Ten masaż jest bardziej intensywny niż inne rodzaje masaży ponieważ silnie aktywuje przepływ energii, dzięki wykorzystaniu specjalnych pozycji ciała. To nie tylko masaż, to świadoma praktyka duchowa poprzez ciało. Pełne mocy, intymne i ekstatyczne przeżycie.
Wykracza znacznie poza zwykły masaż oferując uzdrawianie poprzez otwieranie się ciała na błogość oraz tantryczny przekaz energetyczny. Dlatego przygotowanie i odpowiedni stan umysłu jest niezwykle ważny, aby magia i moc tego rytuału nie zostały zredukowane do czystej techniki.

Zwykle na kursach masażu doświadczasz tylko masażu, tutaj poznasz tantryczne medytacje wprowadzające, nauczysz się przejrzyście komunikować swoje potrzeby i granice, będziesz cyrkulował oddechem w obiegu ShivaShakti, zestroisz się z drugą osobą na wszystkich poziomach, przygotowując ciało i umysł na odkrycie nowego.

Poddaj się mu i ciesz się tym pełnym zmysłowości tańcem seksualnej polaryzacji.

Po warsztacie uczestnicy otrzymają wydany przez Dom Tantry dyplom ukończenia kursu.

Uwaga! Nie musisz być praktykującym tantrykiem, żeby wziąć udział w tym kursie. Sam/sama też zdecydujesz, na jaki poziom intymności się otwierasz i jak głęboko wchodzisz w to doświadczenie.

Podczas warsztatu nauczysz się i doświadczysz:

  • Unikalnego, rytualnego masażu celebrującego boski aspekt w kobiecie i mężczyźnie oraz głęboko uzdrawiającego i relaksującego poprzez otwieranie się ciała na błogość
  • Tantrycznej medytacji oddechu ShivaShakti stwarzającej wyjątkowy kontakt pomiędzy partnerami i łączącej duchowość z seksualnością jako przygotowanie do masażu
  • Bliskości odnawiającej wygasłą więź seksualną
  • Nowych wymiarów cielesno-duchowej przyjemności
  • Praktycznie poznasz Koło Zgody, narzędzie komunikacji pozwalające uniknąć nieporozumień oraz tworzące bezpieczną przestrzeń i otwartość na przyjmowanie

Zapraszamy solo lub w parze.

Prowadzenie: Zenon D. Dorje – tantryczny jogin, adept tradycyjnej ścieżki himalajskiej. Od kilkunastu lat podąża ścieżką tantry tybetańskiej, a wcześniej ponad 12 lat zen. Prowadzi warsztaty Tantry oraz regularne zajęcia Domu Tantry. Jego specjalnością są medytacje, praktyki oddechowe oraz masaż tantryczny. Techniki masażu zgłębia od ponad 12 lat u różnych nauczycieli (masaż tybetański, lomi-lomi, tantryczne: kundalini, kaszmirski, intymny). Oferuje indywidualne sesje Zen&Tantra coaching.

Informacje organizacyjne:

termin: 15 – 18 grudnia – od czwartku godz. 10.00 do niedzieli godz. 18.00

inwestycja: 1000 pln; promocyjna cena: 800 pln przy wpłacie zadatku do 05.12.2016

zadatek (bezzwrotny): w wysokości 400 PLN stanowi rezerwację miejsca.

numer konta zostanie podany po rejestracji przez formularz rejestracyjny 

informacje: Monika +48608341944,  m.bronowicz@wp.pl

Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.