Kiedy Miłość Się Udaje – warsztat Ustawień Hellingerowskich

Działanie ustawień niesie pojednanie i łączy ludzi. Otwiera nas na to, kim naprawdę jest człowiek. Dowiemy się co potrzebne jest aby popłynęła miłość między kobietą a mężczyzną, rodzicami a dziećmi i skąd pochodzi brak porozumienia między nimi.

W programie: medytacje Hellingerowskie, podstawowe informacje na temat metody, ćwiczenia pozwalające zobaczyć trochę więcej i pójść do przodu, ćwiczenia, poprzez które można zwiększyć świadomość ciała, poczuć pamięć bliskich a także doświadczyć wglądów, miłości, pojednania oraz zrozumienia.

Poprzez tę wrażliwość doświadczamy lepiej aspektu duchowego człowieka.

W czasie warsztatu zostaną również uwzględnione inne, zgłoszone temat pracy: zdrowotne, zawodowe i inne. Zapraszamy pary, rodziców, opiekunów i dzieci. Dzieci nigdy nie przeszkadzają. Dla dzieci wstęp wolny.

W programie: praca własna – obserwator – ćwiczenia – medytacje prowadzone.

Warsztat poprowadzi: Apolonia Rdzanek

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej. W ramach rozwoju osobistego i zawodowego uczestniczyła w szkoleniach i seminariach prowadzonych przez Polski Instytut Ericksonowski i Sekcję Terapii Rodzin PTP. Ukończyła dwuletnie szkolenie podyplomowe „Podejście systemowe w terapii rodzin” prowadzone przez zespół Zakładu Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Terapeutka w zakresie Terapii Systemowej Rodzin wg Nowych Ustawień Berta Hellingera®. Absolwentka Szkoły Gerharda Walpera Taunus-Institute für Systemaufstellungen.

kiedy: 25.02.2017 godz. 10:00 – 18:00

zapisy: paulinailijew.warsztaty@gmail.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

koszt: 350 zł

  • Kontakt: Paulina Ilijew, tel. 663 826 556 email: paulinailijew.warsztaty@gmail.com
  • Wpłata na konto – do 23.02.2017 r.
    nr 73 1500 1054 1010 5022 3895 0000 z dopiskiem 'Kiedy Miłość się udaje’.