Kobieca Seksualność „Łono” – Spotkanie dla Kobiet

Droga Kobieto,

Zapraszam Cię do świętej przestrzeni Kobiecej Seksualności, gdzie w gronie innych Kobiet będziesz mogła poczuć się bezpiecznie i swobodnie, aby dotknąć tak intymnego tematu jakim jest nasza seksualność. Otwieram bramy dla Ciebie, abyś mogła poszerzyć swoją świadomość w tym temacie i abyś mogła nauczyć się swobodnie o tym rozmawiać. Mam pragnienie by odczarować i wyciągnąć do światła zwykle tak wstydliwą i ukrywaną część naszego życia. Kiedyś kobieca seksualność była czczona i uświęcana, a obecnie spychana jest na dalszy plan. Powoli jednak to się zmienia. Moją misją jest więc dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem oraz zachęcać Cię do zaufania sobie i swojej energii życiowej. Wyruszymy w podróż odkrywania swojego ciała, emocji, umysłu i ducha w krainie naszej seksualności.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • czujesz gotowość, by przyjrzeć się temu obszarowi swojego życia
 • poszukujesz w sobie energii, która pozwoli ci działać w twojej codzienności
 • zastanawiasz się, czy tylko ty tak masz? I chcesz usłyszeć inne kobiety
 • potrzebujesz poczuć się bezpiecznie, by się na to otworzyć
 • chcesz wnieść do swojego życia więcej przyjemności i rozkoszy
 • masz już dość poczucia wstydu, gdy o tym myślisz
 • chcesz poczuć wolność i swobodę jako istota seksualna

My kobiety mamy coraz większą świadomość swojej mocy i już pora by przejąć odpowiedzialność za naszą seksualność. Jest ona naszą energią życiową, sprawia, że chce nam się żyć i działać, więc warto przyjąć ją do naszego wewnętrznego kręgu, usłyszeć co ma do powiedzenia i otworzyć się na jej przepływ i moc.

Jeśli też tak czujesz, to właśnie czekam na Ciebie.

Spotkania będą odbywać się co miesiąc. Za każdym razem zaprosimy inny temat do naszej przestrzeni. Grupa będzie otwarta na 12 kobiet i ja jako 13 prowadząca. Możesz w każdym momencie dołączyć. Spotkania będą mieć charakter warsztatowo-kręgowy.

Zapraszam Cię w intymną podróż, gdzie będziesz mogła dotknąć swojej głębi.

Tym razem połączymy się z naszym łonem. Świętym miejscem naszej mocy. Drugim sercem jakim my kobiety zostałyśmy obdarowane. Przyjrzymy się czy mamy z nim dobrą relację, czy może jest zablokowana.

Jeśli czujesz wołanie, to dołączaj 🙂

Z łona do łona
Kasia Vajra


PROWADZĄCA: Kasia Vajra

KIEDY: wtorek 10 października 2019, godz. 19:00 – 22:00

kolejne spotkania:

 • środa 13.11.2019 19-22
 • wtorek 17.12.2019 19-22
ZAPISY: (obowiązkowe)

INWESTYCJA:

 • 50 zł ( twój pierwszy raz )
  100 zł ( każdy kolejny )
kontakt ze mną:

 • kontakt@kasiavajra.pl
 • 515 423 101

Prowadząca:

Kasia Vajra – Kobieta prowadząca otwarte i zamknięte kręgi kobiet od ponad trzech lat. Ukończyła dwu letnią inicjację szamańską prowadzoną przez Jadwigę Nairę w Centrum Ty i Wszechświat. Prowadząca zajęcia Innerdance, otwierające na świat energii. Studentka rocznego kursu masażu tantrycznego oraz szkoły Sex&Love. Gra na misach kryształowych i tańczy intuicyjnie. Jest mamą trójki dzieci i żoną. Podróżuje ze swoim powołaniem jakim jest prowadzenie ceremonii i praca z kobietami w tematyce kobiecości, duchowości i seksualności.