Kobiecość w rozkwicie. Warsztaty Respiracion Ovarica

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety na piękne i transformujące warsztaty, na których wykorzystując dynamiczne i skuteczne techniki Respiracion Ovarica Alquimia Femenina będziemy budzić drzemiącą w nas energię życia, seksualności i kreatywności.

Jajniki, macica i piersi są częścią kobiecej anatomii o największym potencjale energetycznym całego organizmu. To tam znajduje się głęboko bijące źródło życia. 

Metoda Respiracion Ovarica łączy różne sekwencje, które pomagają nam skontaktować się z tą energią i nauczyć się jej używać, aby uzdrowić siebie, a w rezultacie też nasze otoczenie. 

Respiracion Ovarica uświadamia kobietom ich nieskończoną siłę i to, że kobieta ma moc kreacji, jest cudownym łonem, gdzie to, co zasiane – rozkwita. Zdolność do tworzenia życia pochodzi z ognia, który wibruje i płonie w nas, w naszym ośrodku seksualności, a następnie rozwija się i rozprzestrzenia do innych ośrodków, aby podnosić świadomość.

Kiedy kobieta oddaje swoją moc, tzn. swoją energię kreacji (energię seksualną) i pozwala bezkrytycznie na penetrowanie siebie, nie tylko dosłownie przez mężczyzn, ale również przez swoje otoczenie, tj. systemy wartości, schematy myślenia i zachowania, narzucone koncepcje i mandaty jak żyć, myśleć, itd., jej ciało (fizyczne, emocjonalne, energetyczne ) wypełnia się gęstą warstwą, która pochłania jej siłę witalną i oddala ją od osobistej mocy, która z natury jest siłą kreacji i miłości.

Ponowne skontaktowanie się z tą osobistą mocą aktywuje naszą wewnętrzną uzdrowicielkę, która prowadzi nas przez życie w zgodzie z naszą głęboką życiową misją.

Jest niezwykle ważne, aby kobiety uzdrowiły swoje łona, skontaktowały się z własną kobiecością, zintegrowały pierwiastek męski i nadały nowego znaczenia swojej seksualności. To wezwanie dla wszystkich kobiet do odzyskania własnej mocy i życia pełnią swojego potencjału.

CO ZYSKUJESZ:

 • odzyskanie kontaktu z mądrością ciała i intuicją
 • rozwinięcie umiejętności osobistych potrzebnych do samouzdrowienia,
 • puszczenie blokad fizycznych, mentalnych i emocjonalnych i otwarcie się na seksualną energię kreacji, która zamieszkuje w każdej z nas,
 • nadanie nowego znaczenia naszemu ciału, seksualności, zmysłowości i płodności,
 • poprawę naszej wiedzy o sobie poprzez intymny kontakt w samą sobą,
 • wzrost poczucia własnej wartości, równowagi emocjonalnej i zaufania,
 • uzdrawiający wpływ na niektóre choroby takie jak nowotwór, problemy z menstruacją i płodnością oraz inne dysharmonie narządów kobiecych

O METODZIE:

Respiracion Ovarica Alquimia Femenina to metoda integrująca techniki i narzędzia terapeutyczne, które pomagają odzyskać dostęp do swojej życiowej energii, seksualności i kreatywności. System ten, stworzony przez Sajeeve Hurtado, czerpie z psychologii Gestalt, aktywnej medytacji Osho, Tradycyjnej medycyny chińskiej, Tao, tantry, pracy z oddechem. W bezpiecznym otoczeniu, poprzez ruch, oddech i świadomość następuje uwalnianie blokad i napięć z ciała oraz starych paradygmatów umysłu. Respiracion Ovarica łączy w spójną całość techniki oddechowe, relaksacyjne i wizualizację, aby wspierać kobiety w rozwijaniu swojego potencjału i doświadczaniu swojej kobiecej esencji.

O PROWADZĄCEJ:

Shaida Vera Bilbao, urodzona w Chile, z zawodu Dietetyk Holistyczny ze specjalizacją w rekonfiguracji hormonalnej i psychologii żywienia, wykształcona i certyfikowana w różnorodnych technikach terapeutycznych takich jak Medytacje i Terapie Osho (Puna), Respiración Ovarica Alquimia Femenina, 5 Rytmów, Activación Corporal taniec i oddech. Shaida kocha bycie z innymi, gotowanie, celebrowanie życia, spotykanie się i tworzenie siebie na nowo każdego dnia. Jest współtwórczynią Centro Activo z siedzibą w Santiago de Chile.

Tutaj Shaida Vera opowiada o metodzie Respiracion Ovarica:

https://www.youtube.com/watch?v=xJe1tkQnjrE

Zapraszamy gorąco! 

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w medytacji czy pracy rozwojowej.

TERMIN: 19 maja 2018 (sobota), 10.00 – 19.00 (z godzinną przerwą obiadową)

INWESTYCJA: 

 • 290 zł -przy wpłacie rezerwacyjnej do 31 marca 
 • 330 PLN -przy wpłacie rezerwacyjnej do 30 kwietnia.
 • 390 PLN -przy wpłacie rezerwacyjnej po 30 kwietnia.
 • Rezerwację miejsca stanowi zadatek w wysokości 100zł na nr konta, który zostanie podany po zgłoszeniu mailowym.
KONTAKT i ZAPISY: Anna Tkaczyk

Warsztaty odbędą się także w maju w Warszawie

Warsztaty będą tłumaczone na język polski .