Kobiecość – warsztaty weekendowe

Kobiecość to piękno, kobiecość to lekkość, kobiecość to kreatywność, kobiecość to szalone pragnienia, kobiecość to niezwykła siła pokonywania trudności, to wsparcie, mądrość i intuicja, która strzeże nas i naszych bliskich przed niebezpieczeństwem. Kobiecość to płynące w ruchu ciało, to otwarte serce, to waleczność, to łagodność. Kobiecość to sensualność, bliskość, czuły dotyk.
Być może czytasz te słowa i czujesz – Ja? Gdzie ja to straciłam? Gdzie moja Moc? Gdzie mój kontakt z ciałem? Gdzie ta lekkość, gdzie siła?

Zapraszam Cię do wspólnej kobiecej podróży aby to odnaleźć, wydobyć, wzmocnić. Poczuć Siebie w nowej jakości, w nowych kolorach, w nowym dialogu z biodrami, piersiami, brzuchem, łonem.

Kocham kobiety, jestem kobietą, uczę się od kobiet, towarzyszę im w doświadczaniu, odkrywaniu swojej kobiecości, seksualności, jakości.

Zapraszam i Ciebie w tę niezwykłą podróż do Siebie.

Na warsztatach doświadczycie dialogu z ciałem i emocjami. Zaprowadzę Was w intuicyjny, przyjemny ruch i oddech.

Doświadczymy tego zarówno poprzez pracę z ciałem według opracowanej przeze mnie metody Bodyfulness © (świadomość ciała poprzez uważny ruch wsparty pracą z emocjami i oddechem), jak i w czasie spotkania w Kobiecym Kręgu Mocy, gdzie przywitamy swoje emocje, lęki, pragnienia i z ciężaru, balastu, traumy przekujemy je w doświadczenie naszej mądrości, siły, jakości. Zaproszę w nasz Krąg także temat seksualności, bo nic tak nie czyni kobiety kreatywną, jak jej uwolniona i świadoma swej pięknej energii seksualność.

Zaproszę Was także do subtelnej tantrycznej medytacji ruchowej, która pozwoli nam odprowadzić blokady, traumy naszych kobiecych doświadczeń. Wesprę Was w tym doświadczeniu całym swoim kobiecym sercem.

To będzie dobry, kojący, uwalniający dojrzałe piękno czas spędzony razem.

Do zobaczenia w podróży do swojej kobiecości, do swojego kobiecego ciała.

Z serca zapraszam, Iwo


Prowadzenie: Iwo Łaźniewska – medicine woman, doktor nauk biologicznych, terapeuta i nauczyciel Life-impression Bodywork (certyfikat Ayurveda & Lifeimpressions Institute, USA). W leczeniu pacjentów i pracy terapeutycznej wspiera się zarówno wiedzą akademicką z zakresu nerobiologii, biologii stresu, jak i wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach, które łączą między innymi zasady medycyny ajurwedyjskiej, osteopatii miękkiej, terapii czaszkowo-krzyżowej, praktyki świadomego ciała i uważnego ruchu wg. metody Moshe Feldenkraisa i Donalda VanHowtena. Zafascynowana intuicyjną pracą z ciałem w nurcie Touch of Awakening © (Dotyk Przebudzenia). Absolwentka stażu tantrycznego w szkole TantraLove (budowanie relacji partnerskich, kobieca seksualność). Terapeutka kobiecych traum przestrzeni seksualnej, w tym absolwentka stażu dla terapeutów „Female Ejaculation & G-Spot for Practitioners” by Deborah Sundahl Sex Education for Adults.

Prowadzi sesje indywidualne a także: Kobiece Kręgi, warsztaty terapeutyczne dla kobiet (osadzone w nurcie pracy z uważnością, uwalnianiem traum z ciała, odnajdywania i wspierania swojej kobiecości) oraz cotygodniowe grupowe zajęcia dla kobiet i mężczyzn według autorskiego programu „Bodyfulness” © – lekcje uważności ciała i świadomego ruchu wspierane metodami pracy z ciałem wg Feldenkraisa i VanHowtena oraz technikami medytacyjnymi i Mindfulness.

Prywatnie – szczęśliwa kobieta w wieku 49 lat, z każdym rokiem bliższa swojej radosnej, harmonijnej, mądrej kobiecości, od 30 w cudownym związku z tym samym, niezwykłym Mężczyzną – Jerzym, mama 16-letniego Jana.


Termin: 7-8 marca 2020 – Dzień kobiet w Kobiecym Kręgu

Inwestycja w siebie: koszt warsztatów: 520 zł

 • Warunkiem wpisania się na listę jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 120 zł na konto:

Iwo Łaźniewska Bodyfulness
ING 39 1050 1807 1000 0092 5145 4428
z dopiskiem: Imię i nazwisko –Kobiecość Poznań

 • Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10.01.2020 r.
Proszę zabrać ze sobą

 • luźny, CIEPŁY strój do ćwiczeń i relaksacji,
 • dodatkowo szeroką spódnicę,
 • ciepłe skarpetki,
 • ręcznik do zwinięcia pod głowę
 • maty i koce dostępne są także na miejscu, ale warto mieć swój koc i matę.
 • Istnieje możliwość zarezerwowania w Domu Dźwięku (nad salą ćwiczeń) noclegu z piątku na sobotę i/lub z soboty na niedzielę – koszt 25 zł/dobę na wspólnej antresoli lub 35-50 zł/osobę/dobę w pokoju (łazienka wspólna, do dyspozycji kuchnia).
 • W czasie godzinnej przerwy obiadowej możesz skorzystać z własnego przyniesionego posiłku lub zamówić udział przy wspólnym stole (catering wegetariański / wegański).
 • Ilość miejsc ograniczona (max 20 kobiet)
 • Proszę o wcześniejszą wiadomość na priv w kwestii dostępności miejsc.
 • Wymagane wcześniejsze zapisy!
 • Napisz wiadomość na Messengera do Magda Nina Sławnikowska
 • lub na maila: mslawnikowska@wp.pl
 • lub wyślij sms na nr 572 84 81 81 [Organizatorka w Poznaniu].

 

Foto: Sylwia Frankowicz