Koncert mis kryształowych z towarzyszeniem innych instrumentów

Zapraszam serdecznie na koncert mis kryształowych, tybetańskich, didgeridoo, i innych instrumentów. Jestem zakochana w dźwiękach. Inspirują mnie i wypełniają moje życie pięknem. To ta część mojego życia, która dodaje mi skrzydeł, tak jak połączenie z naturą.

Moim ostatnim odkryciem jest dźwięk mis kryształowych, niesie wysoko i daleko.

Zapraszam Was serdecznie na koncert, będziemy grały razem z Agnieszką dla Was, dla przyjemności, oczyszczenia i transformacji energii. Serdecznie Was zapraszamy. Dziękuję Agnieszce za przyjęcie zaproszenia i towarzyszenie mi ze swoim didgeridoo.

Tym razem miejsce spotkania i puszczenia ich w świat to Dom Dźwięku. Jest mi niezmiernie miło, że tu zagram.

Moje dwie największe misy się zbiły stąd też Wasza inwestycja w ten koncert będzie przeznaczona na zakup nowych mis.

13 listopada 2021, godz. 20:00 – 21:30

  • mój tel. 603683842
  • proszę o wcześniejsze zgłoszenia

Karolina Kontschyts – terapeutka dźwiękiem, gram koncerty oraz prowadzę terapie indywidualną dźwiękiem. Moją fascynacją i miłością jest terapia ze świadomością, każde nasze zatrzymanie, każdy problem, choroba to blokada w ciele, energetyczny zastój, poprzez pracę ze świadomością możemy otworzyć przepływ energii i powrócić do naturalnego stanu miłości w sobie. Jestem też instruktorką Qigongu, instruktorką nordic walking, tymi metodami pomagam odblokować ciało także poprzez ruch. W swoich zabiegach stosuje klawikoterapie, terapie kamertonami, konchami Indian Hopii.

Agnieszka Gajzlerowicz – grafik, projektant – Świadomie, dynamicznie i kreatywnie bierze udział w zachodzących zmianach. Na ścieżce ze świadomością kocha dzielić się uzdrawiającymi dźwiękami aborygeńskiego instrumentu zwanego didgeridoo.