Koncert Relaksacyjny

Będziemy mieli ogromną przyjemność po raz kolejny odwiedzić Dom Dźwięku w Poznaniu, by podarować Tobie piękne chwile przy dźwiękach archaicznych instrumentów 🙂

Dźwięki nie tylko relaksują nasze ciało i umysł, ale również uzdrawiają. Poprzez wydobywaną wibrację wchodzą głęboko w strukturę ciała, harmonizują i rozpraszają zastałe energie tak, aby odzyskało swobodny przepływ i połączenie z układem nerwowym. Poprzez odzyskiwanie tego połączenia pomożemy Ci ukoić umysł i uwolnić od emocji, które powodują nieprawidłowe funkcjonowanie Twojego pięknego ciała:) Wraz z Twą najlepszą intencją kontakt z dźwiękiem wesprze Cię i da przestrzeń, by na co dzień działać, tworzyć oraz wzrastać z jak największą swobodą i lekkością.


Z radością zapraszamy,
Kasia oraz Mieszko

Kasia

Swoją przygodę z dźwiękiem zaczęłam ok 3 lat temu, kiedy to pięknego dnia otrzymałam od moich przyjaciół prezent w postaci mis tybetańskich. Było to pierwsze doświadczanie uzdrawiających dźwięków każdego dnia i nocy:) Od tamtej chwili dołączają do mnie kolejne instrumenty, które poznaję każdego dnia i chcę się dzielić ich uzdrawiającymi wibracjami z innymi.

Przy pracy z dźwiękiem prowadzi mnie intuicja, dzięki której poprzez wibrację ciała fizycznego otrzymuję wgląd w głęboko ukryte rejony Nas samych i pomagam odzyskać połączenie ze świadomością swojej Duszy. Dzięki temu ludzie stają się spokojniejsi i zmieniają postrzeganie otaczającego Nas świata.
Większość mojej drogi i nauki to samodzielna praca z dźwiękiem i poznawanie tych rejonów poprzez siebie. Mimo tego nie zapominam jak ważnym w Naszym świecie jest rozwijanie poprzez edukację i ukończyłam kurs Muzykoterapii Integralnej II stopnia oraz kurs I-II stopnia uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich

Prowadzę koncerty, medytacje i indywidualne masaże dźwiękiem dla dzieci, osób niepełnosprawnych i dorosłych.

Zapraszam wszystkich do poznawania tej pięknej metody odkrywania siebie 🙂

Mieszko

U mnie przygoda z muzyką i instrumentami zaczęła się 5 lat temu, kiedy przybyłem do centralnej Portugalii poznawać i świętować podczas zgromadzenia ludzi z całego świata. Kiedy usłyszałem tam po raz pierwszy na żywo dźwięki instrumentu didgeridoo wiedziałem, że jest to brzmienie, które chce odkrywać i jest to jednocześnie zaproszenie, by zanurzyć się w świat muzyki.

Od tego momentu zgłębiam grę na didgeridoo przez samopoznanie oraz wymianę doświadczeń z ludźmi m.in. z Ameryki, Europy i Australii.

Z didgeridoo oraz czasem też innymi instrumentami, podróżuję od 3 lat, by nieść to co radosne i piękne. Gra na didgeridoo dała mi wiele wglądu w siebie, swój oddech, muzykalność, rytm i jakość życia. Ten instrument, który jest znany w swej formie już od ponad 50 tysięcy lat, może dawać przestrzeń również i Tobie odkrywać to co dla Ciebie najważniejsze.


6 lipca 2019, godz. 20:00 – 22:00

Koszt udziału – 40 zł

  • maty, koce dostępne na miejscu
  • weź ze sobą wodę i intencję, którą chcesz wypełnić swe serce
  • ilość miejsc ograniczona
Prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsca:

  • 883 016 950 (Kasia)
  • 575 265 455 (Mieszko)
  • przez Facebook 🙂

Możliwość również doświadczenia indywidualnej podróży – uzdrawiającego i relaksującego masażu dźwiękiem, który poprzez wydobywające się dźwięki umożliwia mi wejście głęboko w te rejony podświadomości, które potrzebują oczyszczenia i uzdrowienia, Wszelkie informacje, które uzyskuje przy masażu, przekazuję w ręce właściciela, aby już we własnej przestrzeni mógł pracować nad uwalnianiem ciała, umysłu i ducha.

Z miłością,
Katarzyna Fiebiger