Koncert relaksacyjny na przesilenie „Narodziny Światła” | Prahumira |

Cześć, bardzo miło Nam Cię tu powitać!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że możemy spotkać się w tę niedzielę razem w tym wyjątkowym czasie. Zapraszamy Cię do przestrzeni wibrującej ciszy, wewnętrznego spokoju, obecności.

Spotykamy się,
… aby zadbać o siebie i przygotować się do nadchodzących dni oraz okresu przemian.

Spotykamy się,
… aby dostąpić odnowy, zrelaksować się, odprężyć.

Spotykamy się,
… aby z nową energią kreować to, co czujemy, że jest Naszą inspiracją, a także by dać od siebie to, co najpiękniejsze podczas zbliżających się świąt.

Spotykamy się,
… aby ukorzenić i umocnić się w sobie.

Spotykamy się,
… aby uczcić życie, które przez Nas przepływa.

Spotykamy się,
… aby uczcić razem tę najważniejszą chwilę, która dzieje się teraz.

Spotykamy się,
… aby rozkwitać realizując swój najwyższy potencjał.

Każdy dzień i każda chwila jest cudowną okazją stwarzania siebie na nowo. Zawsze mamy możliwość, aby wybrać to kim chcemy być. Od Nas zależy ku czemu kierujemy Naszą uwagę i co w życiu wybieramy.

Zbliżający się czas również wspaniale oferuje możliwość głębokiej przemiany i stwarzania siebie na nowo, ku nowemu. 21 grudnia rozpoczyna się nowy cykl słoneczny. Najkrótszy dzień, po którym następuje najdłuższa noc. A później, aż do przesilenia letniego, Słońce na Ziemi oraz Ziemia zaczynają się co raz mocniej budzić. Tak jak Słońce rodzi się na nowo, tak i my możemy zestroić się tym cyklem i wykorzystać tę wspierającą energię, by nadać nowy kierunek Naszej drodze lub umocnić się w niej.

Ten okres także jest wprowadzeniem do nowej dekady, w której co raz więcej zacznie się zmieniać i transformować. Słońce jest co raz bardziej aktywne. Wibracja Ziemi podnosi się, a wraz z tym i Nasza wibracja.

Aby przygotować się do wspaniałych wydarzeń i z lekkością wejść w proces zmian, a także by zestroić się Naszym naturalnym stanem – pełnego przepływu, pełnej obfitości i mocy możliwości, pełnej lekkości, wolności i głębokiego spokoju, przygotowujemy przestrzeń koncertu relaksacyjnego, w którym główną rolę gra obecność. Dźwięki instrumentów świata poprzedzone będą wstępem – medytacją pt. „Narodziny Światła” połączoną ze świadomym i błogim oddechem.

Rozpoczynamy w niedzielę (20.12) o godzinie 18:00 w Domu Dźwięku, w sali dużej (Poznań, ul. Sikorskiego 18).

Prosimy o informację z potwierdzeniem zamiaru uczestnictwa. Bardzo ułatwi Nam to przygotowanie odpowiedniej przestrzeni.

Messenger @Prahumira, mailowo kontakt@prahumira.pl lub telefonicznie 575265455.

Prosimy także o przyniesienie wraz ze sobą maty oraz koca do przykrycia się.

Warto przybyć trochę przed czasem, aby wejść jeszcze milej i spokojniej w wydarzenie. Na miejscu można skorzystać z wody pitnej lub herbaty.

Wymiana za otrzymany koncert i doświadczenie oraz udostępnioną przestrzeń w formie darowizny, tak jak czujesz.

Dziękujemy, że jesteśmy. 

Z radością zapraszamy 

Kasia i Mieszko


♡ Więcej o koncercie ♡

Nazywamy się Prahumira. Z jednej strony Pra jako Prawda, Pramatka, czyli Ziemia, a z drugiej Ra jako Radość, Światło. Obie strony połączone Dźwiękiem (Hu) i Miłością (Mi).

Na imię mamy Kasia i Mieszko. Gramy i tworzymy w Miłości.

Pomagamy i wspieramy istoty w doświadczaniu pełni życia i realizacji potencjału poprzez dźwięk.

Podczas naszych koncertów – podróży w dźwięku, łączymy ze sobą przeróżne instrumenty ze świata, dlatego też dotykamy wielu przestrzeni w nas samych. Od mocno ukorzeniających Nas dźwięków, jak didgeridoo czy bęben. Po wzniosłe i otwierające jak harfa kryształowa i handpan.

W koncertach przechodzimy przez różne krainy. Towarzyszą temu rozmaite odczucia. Możemy poczuć się jak w łonie matki Ziemi, albo jak stoimy na szycie góry, bądź wznosimy się ponad chmury. Muzyka ma charakter spokojny, jak i czasem dynamiczny.

Pełen zestaw używanych przez Nas instrumentów : bęben szamański, didgeridoo, dzwonki koshi i zaphir, głos, gong, gong drum, handpan, harfa kryształowa, kij deszczowy, misy tybetańskie, shruti box

Całość koncertu tworzymy w intencji najwyższego dobra Nas wszystkich.


♡ Korzyści z koncertu ♡

Na CUD, którym jesteśmy, składa się Ciało, Umysł, Duch. Dźwięki wspierają całą Naszą istotę. Każdy z Nas może doświadczyć czegoś korzystnego dla siebie.

Ciało:

◊ odprężone i rozluźnione ciało, uspokojenie oddechu
◊ złagodzenie bólu w ciele, odczuwanie błogości i lekkości
◊ niwelowanie blokad energetycznych, wspomaganie samouzdrawiania
◊ wspomaganie łagodnego i bezstresowego przejścia podczas wszystkich faz ciąży i porodu
◊ regulacja ciśnienia krwi i przemiany materii

Umysł:

◊ wyciszony umysł, odczucie spokoju
◊ polepszona koncentracja, pamięć i efektywność działania
◊ tworzenie nowych połączeń neuronowych
◊ możliwość zmiany nastawienia i uwolnienia ograniczających programów (traum, ograniczającyh myśli)

Duch:

◊ pobudzenie kreatywności i intuicji
◊ możliwość połączenia się z najwyższym stanem świadomości – swoją Jaźnią
◊ wspomaganie odkrycia swojego potencjału
◊ wspomaganie samouzdrawiania na wszystkich poziomach
◊ doświadczenie poczucia wolności


♡ Przygotowanie do koncertu ♡

20 grudnia 2020, godz. 18:00 – 20:00

Wymiana za uczestnictwo w formie darowizny, tyle ile czujesz.

  • Wydarzenie jest kameralne, a liczba miejsc w sali jest ograniczona. Prosimy o informacje z wyprzedzeniem o zamiarze przybycia. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez napisanie wiadomości na facebooku (messenger) oraz drogą mailową: kontakt@prahumira.pl
  • Na wydarzenie warto przyjść trochę przed czasem, by się ze spokojem rozłożyć i przygotować do relaksującej sesji. Warto jest również przynieść ze sobą wodę do picia oraz intencję – swe marzenie, jakość, którą chcemy urzeczywistniać.
  • Maty oraz koce dostępne są na miejscu, lecz ze względu na standardy higieny w obecnych czasach prosimy o wzięcie swoich.

♡ Dziękujemy, że jesteś. Dziękujemy, że jesteśmy. Życzymy Tobie i Nam wszystkim tego, co najpiękniejsze. ♡