Koncert relaksacyjny Sonora + sitar

Piątkowy wieczór to idealny czas na zasłużoną chwilę odprężenia po ciężkim tygodniu pracy. Zapraszamy na relaksacyjny koncert Sonory z towarzyszeniem sitar i mis tybetańskich.

Sonora Sound Tube to nietypowy instrument muzyczny, którego przeznaczeniem jest wprowadzanie w głęboki stan relaksu poprzez słuchanie subtelnych dźwięków z jego środka. To innowacyjne rozwiązanie oprócz intensywnego doznania słuchowego gwarantuje również dogłębny masaż ciała, traktując je wibracją o częstotliwości 64Hz. Brzmienie instrumentu jest magiczne: soczysty bas przeplata się z delikatnymi dźwiękami alikwotów, a jednostajne dźwięki wprowadzają w lekki trans, pozwalając tym samym odpłynąć w przestworza wyobraźni. Brzmienie Sonory wzbogacone będzie o melodyjne przygrywki indyjskiej Sitar. Ten strunowy instrument wspaniale zgrywa się z charakterem dźwięcznej tuby, tworząc orientalny duet o idealnym dopełnieniu. Oba te instrumenty bowiem tworzą ciepły i spokojny nastrój, tak pożądany w listopadowe dni. 

Choć Sonora dedykowana jest do leżenia w środku instrumentu, podczas koncertu uczestnicy ułożą się wygodnie na matach dookoła tuby. Koncert podzielony będzie na dwie części: relaksującą i aktywizującą. Całość zwieńczona będzie dźwiękami mis tybetańskich. 

Katarzyna Paluszkiewicz / Sonora Sound Tube
Mariusz Czaiński / Sitar i misy tybetańskie

Na spotkanie zalecamy przyjść nieco wcześniej. Można przynieść swoją matę oraz koc, na miejscu również będą one dostępne. Zalecane jest wygodne ubranie. 

Uwaga! Koncert jest wydarzeniem kameralnym – ze względu na subtelne dźwięki instrumentów ilość osób jest mocno ograniczona. 

23 listopada 2018, godz. 19:00 i 20:30

bilet 55 zł

  • Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez przedsprzedaż.
  • Sprzedaż biletów rozpocznie się 15 listopada.
  • W pierwszej kolejności przyjmujemy zapisy na godzinę 19.00.