Koncert relaksacyjny Tree of Light – pozytywne wibracje

Dla wszystkich potrzebujących relaksu i nowej, świeżej energii….

Koncert ma formę głębokiej relaksacji oraz podróży do swego wnętrza. Jest to zarówno praca na poziomie ciała. Wibracje instrumentów pozwolą Ci się rozluźnić, usunąć napięcia mięśniowe, bóle tkankowe, zapewnią spokojny sen po koncercie i pełną regenerację organizmu.

Na poziomie umysłu – głęboko zrelaksujesz się, uwolnisz blokujące Cię emocje, oczyścisz umysł ze stresu i napięcia, tak że odświeżony/a będziesz mógł w nowy sposób podejść do otaczającej Cię rzeczywistości.

Na poziomie duchowym – jest to transformująca podróż pomagająca nawiązać łączność ze swym prawdziwym Ja, często ukrytym pod warstwą przekonań i programów. Podczas głębokiego relaksu jest Przestrzeń, na uwolnienie traum i odkrycie na nowo głęboko skrywanych pragnień, przypomnienie na nowo swej Drogi i Misji życiowej.

Dobór instrumentów sprawia, że podróż jest niezwykłym przeżyciem zarówno na poziomie muzycznym, jak i emocjonalnym i duchowym.

Łagodny szelest kija deszczowego oczyszcza emocje, usuwa napięcia z ciała, koi umysł.

Wibracje mis tybetańskich oraz dźwięk dzwonków – wspomaga regenerację ciała na poziomie komórkowym, a na poziomie energetycznym – harmonizuje przepływ energii na poziomie czakr.

Bębny szamańskie i ich intensywny pierwotny dźwięk z jednej strony działają głęboko relaksująco, zdecydowanie czyszcząc stare schematy i programy, jednocześnie mobilizują do podjęcia nowych działań, pokazują nowe kierunki rozwoju…

Kalimba i flowdrum – działają kojąco i harmonizująco na wszystkich poziomach.

Wokal dopełnia całości i prowadzi ku nowym przestrzeniom…

Jesteś cudowną tańczącą cząstką Wszechświata. Jesteś Dźwiękiem, Światłem i Miłością. JESTEŚ.
termin: 12 lipca, godz. 18.00 – 19.00

Rezerwacje, zapisy i informacje o koncertach: flow@flowl.in , 503815002

Linki do naszych nagrań na  YouTube

Wstęp: 40 zł (płatność na miejscu)