Koncert Solar Music Medicina

solar-musicWibracje o odpowiednich częstotliwościach mobilizują komórki organizmu do procesów samouzdrawiania i regeneracji.

SOLAR MUSIC MEDICINA to projekt propagujący i generujący uzdrawiające dźwięki – wibracje. Korzystamy z takich instrumentów jak misy kryształowe, misy dźwiękowe „Acama” terapeutycznej jakości zwane także tybetańskimi, misy czakrowe, gongi tybetańskie, didgeridoo, flet indiański, bębny szamańskie, afrykańskie djembe, instrumenty archaiczne typu: konchy, dzwonki wietrzne koshi, grzechotki shipibo, tingshe, kije deszczowe, shruti, sansula.

Grzegorz Zielonko (Music Medicina) & Zbyszek Iwicki (Whaleloryb)

Gramy koncerty grupowe typowo medytacyjno – relaksacyjne a także wykonujemy sesje indywidualne w tym dźwiękowe.

Warto zaznaczyć i podkreślić, że każdy koncert jest inny, jedyny w swoim rodzaju przez to wyjątkowy. Nasze koncerty trwają ok 1,5 i jest to swojego rodzaju medytacja – opowieść z dużą ilością rytmiki oraz tzw. Harmonijnych Wibracji Rytmicznych. Gramy intuicyjnie podążając za energią grupy wspierając procesy korzystne dla każdej istoty indywidualnie oraz to, co nazwać można celem zbiorowym danej społeczności – grupy. Sukcesywnie poszerzamy instrumentarium, przez co wzbogacamy swoje możliwości – zdolności kreowania muzycznych przestrzeni. W ten sposób dostarczamy niezwykłych doznań dotąd nie spotykanych na koncertach tego typu w Polsce.

Pracujemy także z tańcem medytacyjnym 5Rytmów oraz Czterech Żywiołów.

Nawiązujemy współpracę z teatrami, wystawiając spektakle muzyczno – taneczno – teatralne, na wolnych plenerowych przestrzeniach gdzie można pracować z ogniem jest także pokaz Fire Show w wykonaniu Matyldy Górskiej, podczas spektaklu na telebimie lub na scenie wyświetlane są piękne wzory oraz mandale mające na celu otwieranie ludzkich serc.

Dźwięki które generujemy podczas koncertu transformują na wszystkich poziomach Jestestwa.

Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny, w potocznym rozumieniu nie można nazwać go „muzyką”. Dla Australijskich Aborygenów jest Świętym Głosem, transformującym świadomość. W dźwięku tym usłyszymy Naturę. W brzmieniu, częstotliwościach i wibracji, doznajemy połączenia ze Źródłem. Jest Głosem Niewidzialnego, przekazującym wiedzę z poza naszego wymiaru. Połączenie dźwięków mis tybetańskich, gongu oraz didgeridoo daje w efekcie potężny rezonans niczym muzyka planetarna (dźwięki planet naszego układy słonecznego oraz kosmosu) – wibracja ta silnie oddziałuje na nasze struktury komórkowe oraz DNA podnosząc tym samym wibracje naszego jestestwa. Podczas koncertu śpiewamy mantry zarówno te z sanskrytu jak i polskie teksty, które mają na celu otwierać ludzkie serca.

termin: 4 września (niedziela) godz. 18:00 – 19.30

inwestycja 40 pln.

Grzegorz Zielonko – misy kryształowe, misy tybetańskie, gongi, flety indiańskie, bębny szamańskie, afrykańskie djembe, instrumenty perkusyjne i archaiczne, mantry, śpiew intuicyjny, głosy

Zbigniew Iwicki – didgeridoo, bębny szamańskie, afrykańskie djembe, istrumenty perkusyjne i archaiczne, głosy

Więcej informacji o nas i Solar Music Medicina na naszych stronach:

www.solarmusic.in 

www.praktykaduchowa.pl 

www.krysztalowyportal.pl 

www.facebook.com/whaleloryb 

Kilka fragmentów z koncertów: https://youtu.be/Sy4stES1rRo 

Linki do posłuchania Music Medicina (Zbyszek&Grzegorz):

https://www.youtube.com/watch?v=Sy4stES1rRo&feature=youtu.be 

https://www.youtube.com/watch?v=skTG2POYBCg 

https://youtube.com/c/whaleloryby 

Music Medicina (Zbyszek&Grzegorz&Paweł):
https://www.youtube.com/watch?v=zD5_CJKV4B4 

Linki do posłuchania Music Medicina (Kamila&Grzegorz)

https://www.youtube.com/watch?v=lng3IiCLrdU&list=PLxHKoTsUbtvwjZaCo3hAnhMTYFPhPpzMK 

Music Medicina (Kamila&Grzegorz&Harevis&Michał)

https://soundcloud.com/tommy-harevis/music-medicina-harevis