Kończąc stare, zaczynając nowe – warsztat

Koniec roku to czas refleksji, postanowień, zmian.

Zakańczania starych spraw, by móc w Nowym Roku spełniać się uczuciowo, zawodowo, aby nasze plany i marzenia przełożyły się na świat w materii, a nie zostały tylko w sferze marzeń.

Dlatego zapraszam Was na Warsztaty – podsumowanie i następny krok. Podzielmy nasze życie na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jeżeli wydarzyło się coś w naszej przeszłości dramatycznego w dzieciństwie, a nawet w łonie matki… to może mieć to wpływ na naszą teraźniejszość. Na to, jakie podejmujemy decyzje, jak żyjemy, jakie mamy przekonania, itp. Przenosimy energię z przeszłości w teraźniejszość i będąc w tym uczuciu budujemy swoją przyszłość.

Prawo fizyki – energia podąża za uwagą, w konsekwencji kreuje i tworzy obraz naszego życia.

Filozofia Huny mówi to samo – 3 aspekt Makia- energia podąża za uwagą. W gruncie rzeczy jesteśmy odpowiedzialni za naszą sytuację i czasami jest nam bardzo ciężko przerwać stereotypy, składany sobie obietnicę, że coś zmienimy (nie będę tyle jeść, nie będę zazdrosna, nie chcę się bać…), ale w gruncie rzeczy nic się nie zmienia.

Zmiana będzie możliwa:

  • jeżeli zajedziemy przyczynę,
  • jeżeli dotrzemy do źródła,
  • jeżeli przestaniemy osądzać SIEBIE, ciągle wymagać i karcić siebie samego.

Jesteśmy zbiorem wydarzeń, uczuć, sytuacji. Mamy tysiące żyć i wcieleń za sobą, przeżyliśmy wszystko, więc zauważ swoją ważność. Jesteś unikalną, niekończącą się historią, więc jakież to nierozsądne wobec tego majestatu doświadczeń osądzać i uważać siebie za słabego.

Jest takie zdanie: „Nic nie ginie w przyrodzie”. To samo tyczy się nas. Nic w nas nie ginie. Ważne jest zatem, aby przytulić tę małą dziewczynkę w sobie, tego małego chłopca.

Podczas warsztatów dotrzemy do tego, co się wydarzyło kiedyś, w przeszłości, po to, by uleczyć rany i pozwolić, aby blizny zniknęły. Kiedy świadomie odwracasz się do swojej przeszłości przychodzi uzdrowienie i zmiana. Twojej wartości nie zbudujesz na smutnych przeżyciach z dzieciństwa; bo to już się wydarzyło wtedy i wtedy nie mieliśmy na nie wpływu. Teraz natomiast możemy przenieść te wspomnienia do teraźniejszości, jako energię napędzająca, albo zostawić w przeszłości, zmienić, uzdrowić.

Nie zmieniamy świata, ludzi, a zmienimy siebie i automatycznie stworzymy nasz Nowy Świat.

Zapraszam
Jadwiga Naira

Szczegółowe informacje i zapisy:

5 stycznia 2020, godz. 10:00 -16:00

INWESTYCJA: 350 zł

ZAPISY https://forms.gle/YG2ZA…

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 150zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty (nowe od kwietnia)

Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com

Centrum Ty i Wszechświat
www.jadwiganaira.com
FB/ Ty i Wszechswiat
YouTube / Jadwiga Naira

Więcej o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
https://www.youtube.com/channel/UCE2Gc9kB_h4NaVwJ4kG45KA