Koniec wszystkich historii – Patrycja Nitya Pruchnik – promocja książki

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Patrycji Nityi Pruchnik

Koniec Wszystkich Historii

Promocja odbędzie się w Domu Dźwięku, 20 listopada o godz. 15.00.

Po promocji, od 16.00 do 18.00 planujemy satsang.

koniec-wszystkich-historiiMedytacyjna opowieść o życiu prowadzi nas do przełomowego punktu, w którym wszystkie opowieści przemijają. Wraz końcem opowieści, końcem wszystkich historii, znika też cierpienie, poczucie oddzielenia i niewygody.

Mówi o dostępnym dla każdego doświadczeniu jedności i wolności. To bardzo subtelne dostrojenie, nastawienie całego istnienia na słuchanie. Słuchanie przynosi ze sobą słyszenie. Nastroić się znaczy otworzyć, dać więcej przestrzeni, nie zamykać się. Nastroić się to przyjąć wszystko co jest. Patrzeć, słuchać bez intencji. Po prostu BYĆ.

Opowiadając o własnej drodze, Patrycja dzieli się swoją praktyką duchową, naprowadzając na ważne pytania. Odpowiedź może nadejść w każdej chwili. Przyniesie ze sobą… zrozumienie.

Na organizowanych przez siebie satsangach, Nitya dzieli się doświadczeniem dochodzenia do Prawdy. Dzieli się z każdym, kto pragnie spojrzeć do wewnątrz i gotów jest zadać sobie pytanie: Kim jestem?

Jej mistrzami są Ramana Mahariszi (1879 – 1950) oraz współcześnie nauczający Śri Mooji, dzięki któremu ostatecznie pozbyła się iluzji i przestała wierzyć w świat, jaki znała wcześniej. To on nadał jej imię Nitya, w sanskrycie znaczące wieczna esencja.

Mówi o sobie: Prowadzę zwyczajne życie. Jestem matką dwójki dzieci, pracuję, uczę jogi, muzykuję. Nie mam do przekazania żadnej wiedzy, nie jestem guru, przewodnikiem ani świętą.

A jednak… krąg uczniów Nityi się powiększa. Jak zaświadczają, w jej obecności można zobaczyć To, czego wszyscy poszukujemy i zrozumieć czym naprawdę jest Wolność.

  • Promocje książki jest otwarta dla każdego.
  • Satsang z Patrycją – donacja 50 zł