Konstelacje systemowe oraz uwalnianie traumy

KONSTELACJE SYSTEMOWE ORAZ UWALNIANIE TRAUMY WARSZTAT 16 Maja 2021 ROKU

Z cyklu „zaufaj duszy” temat przewodni i kluczowy ruch ku życiu – wybieram życie.

Ruch do życia to najważniejszy ruch, nie ma ważniejszego w ustawieniach systemowych, od tego wszystko się zaczyna. Często nie zdajemy sobie sprawy, że na głębokich poziomach nie chcemy żyć i to manifestuje się w naszym życiu oraz przejawia we wszystkich dziedzinach naszego życia, w relacjach, w zdrowiu, w sukcesie, w posiadaniu pieniędzy i zwykłej radości życia.

Będziemy patrzeć i analizować, co nas blokuje do stanięcia w naszym życiu w pełni z radością i spełnieniem.

Zapraszam serdecznie.

Na warsztacie ustawień systemowych będę pracować 2 metodami z emocjami i z ciałem. Tym razem dla każdego uczestnika warsztatów przeprowadzę dodatkową pracę indywidualną z ciałem  dotycząca pracy z traumami i ich puszczania z ciała.

W trakcie warsztatów będziemy pracować także z wykorzystaniem medytacji i dźwiękoterapii, metody te bowiem pozwalają szybciej na synergiczne połączenie efektów pracy i połączenie  wiadomości, emocji, ciała, serca i głowy.

Istotą ustawień systemowych są porządki miłości. Ustawienia odbywają się na poziome duszy zgodnie z jej ruchem i wolą, ponieważ to ona decyduje, co nas dotyka w życiu, a co ma służyć naszemu przebudzeniu.

W Polu Ducha lub inaczej w naszej matrycy morfologicznej obowiązują dwa główne porządki miłości, które warunkują nasze szczęście i sukces:

PIERWSZY: Każdy ma prawo przynależeć bez względu na wszystko.

W tej przestrzeni nikogo nie wykluczamy. Ten porządek przywraca ludzi i ich jakości, zapomnianych i wykluczonych z sytemu rodzinnego, a także tych, którzy nie zostali w nim uszanowani. Poprzez wydarzenia, które dotykają nas ludzi w obecnym życiu jesteśmy w stanie dotrzeć do źródła, od którego się to zaczęło. W procesie sięgamy do głębokich emocji i głębokiego przeżywania wewnątrz siebie, ponieważ przeżywanie jest niezbędnym wektorem do zmian, które mają zamanifestować się w naszym życiu. Zmiany dokonują się w przestrzeni energetycznej na poziome wewnątrz komórkowym.

DRUGI: Ten kto przyszedł wcześniej ma pierwszeństwo. Zachowanie właściwej hierarchii.

Oznacza to, że przed nami pierwszeństwo mają nasi rodzice, przed naszymi rodzicami ich rodzice, czyli nasi dziadkowie, przed naszymi dziadkami – pradziadkowie itd…

REZULTATY:

Na poziomie duchowym:

 • uwolnienie od przeszłości
 • poczucie głębokiego połączenia z przodkami
 • przywrócenia pierwotnego nurtu ku miłości (ruch ku mamie i tacie)
 • połączenie ze źródłem miłości

Na poziomie psychologicznym i emocjonalnym:

 • uwolnienie od wewnętrznego bólu i cierpienia
 • pogodzenie się z otaczająca rzeczywistością, poprzez rozwiązanie konfliktów wewnętrznych
 • spokój i ukojenie
 • poczucie ulgi
 • powrót do zdrowia

Więcej o metodzie:

Poprzez pracę z wykorzystaniem Ustawień Systemowych, na warsztatach docieramy do źródła problemów i rozwiązujemy je u podstaw, usuwamy przeszkody na drodze dopłynięcia miłości, a tym samym do odzyskania stabilności finansowej, sukcesu, zdrowia, przestrzeni życiowej, wolności, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym oraz radości z życia.

O mnie:

Honorata Elżbieta Przybyła absolwentka prawa i dziennikarstwa, terapeuta ustawień systemowych, medytacja w procesie tworzenia, praca z traumą, wyszkolona zgodnie ze standardami Niemieckiego Towarzystwa Ustawień Systemowych. Umiejętności i doświadczeń w zakresie metody ustawień systemowych uczyła się od wielu lat, między innymi od takich nauczycieli, jak Bert Helinger, Heico Hinrichs, Gunter Schricker, Damian Janus.

Wciąż poszerza swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie. Systematycznie uczestniczy w seminariach Güntera, Schrickera, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Anny Choińskiej oraz Szkole Nowych Duchowych Ustawień Systemowych, wg metody Berta Hellingera-Hellinger Polska oraz Taunus-InstitutfürStilles Familienstellen.

Pracuję z głębokim szacunkiem i uwagą dla każdego Klienta, w zgodzie z tym co Go prowadzi, podchodząc do każdej osoby, jej losu i doświadczeń indywidualnie oraz z pełną dyskrecją.

zapisy Aneta tel: 605 628 393, Honorata tel: 606 24 80 64

Ramy czasowe: 16 maja 2021, godz. 10:00 – 18:00/19:00 z przerwą 1 h na obiad około godziny 15:00

Ważne: na warsztatach każdy służy drugiemu, dlatego tak zorganizuj swój czas żeby być do końca warsztatu, który czasami może trwać dłużej niż do 20:00.

 • Cena: 380 złotych, obserwator 200 złotych.
 • Dla osób, które zechcą skorzystać z warsztatu błogosławieństwo mamy oraz ustawień systemowych zniżka 200 złotych, czyli koszt za dwa warsztaty 15 i 16 maja wyniesie 620 złotych.

Obserwatorzy również wiele zyskują w trakcie uczestnictwa w warsztatach poprzez udział w ćwiczeniach, medytacjach oraz uczestnictwo w reprezentacji często docierają do własnych rozwiązań problemów.

Informacje organizacyjne: proponujemy ubrać się wygodnie ze względu na emocje, które towarzyszą terapii.

Prowadząca Honorata Przybyła Agbamu