Krąg Bębnów Szamańskich

Bracie i Siostro, ponownie gramy!!

Graj z nami. 6 marca 2022 roku w Poznańskim Domu Dźwięku.

To wydarzenie dopełniło się w nas w ostatnią pełnię, podczas wspólnej wyprawy na górę Radunia. Poczuliśmy, że ważnym jest w obecnym czasie, aby zwrócić wzrok na naszych przodków. Puścić, uzdrowić, uznać, otworzyć co zamknięte. Zwołujemy.

Graj z nami.

Z poprzedniego wydarzenia i nadal aktualne.

Głęboko w środku czujemy zmianę, która dzieje się w świecie. Zmiana, której jesteśmy częścią. Zmiana, która nas prowadzi i wzywa do otwierania przestrzeni serc. Dlatego zapraszamy do wspólnego doświadczania gry na bębnach szamańskich.

Zwołujemy wszystkich, którzy są otwarci na medycynę płynącą z mądrości ziemi. Wszystkich, którzy w rytmie odnajdują siebie. Wszystkich, którzy czują to wezwanie.

Formuła spotkania pojawiła nam się, delikatnie inna.

Rozpoczniemy od podróży podczas koncertu dwóch bębnów szamańskich. Bębny wprowadzą nas do wspólnej medytacji. W medytacji otworzymy serce na siebie, a później na naszych przodków, rodzinę, opiekunów. W tym połączeniu damy sobie szansę na odnalezienie indywidualnej drogi do uzdrowienia.

W trzeciej części będziemy wspólnie bębnić, grać, śpiewać. Będziemy otwierać się na przodków w indywidualnej intencji.

Tak jak poprzednio.

Wiodącym instrumentem spotkania jest bęben szamański. Mniejsze instrumenty perkusyjne, również zapraszamy. Jeżeli nie masz instrumentu, a czujesz żeby przyjść i pobyć z nami to zapraszamy. Na miejscu będzie kilka bębnów więcej do używania przez uczestników.

Rozpoczęcie na sali ok 19:00 zakończenie zaplanowanej części spotkania około 21:00. Bądź chwile wcześniej, aby dać sobie czas na wyciszenie i przywitanie z uczestnikami. Zabierz ze sobą matę, jeśli potrzebujesz koc i coś do siedzenia.

Koszt sali i wsparcie tego co robimy to wolny datek, zbierany na miejscu.

Jeśli poczujesz, że chcesz przyjść daj nam znać.

6 marca 2022r, godz. 19:00 – 21:00

Informacje organizacyjne, i wszystkie inne.

  • Adrian Szklarski 728813427
  • Michał Wąż 888477566
  • Michał Repelewicz 604433226