Krąg kobiet, z dziećmi

Kobieto, matko oraz Ty której temat macierzyństwa jest Ci bliski! Zapraszam Cię po raz kolejny na spotkanie z siostrami i dziećmi. Celebrujmy wspólny czas, wsłuchajmy się w dzieci w te małe gwiazdy tworzące zjednoczony wszechświat.

Krąg to przestrzeń zaufania, przestrzeń bez oceny, bez rad, gdzie możesz podzielić się wszystkim co potrzebuje być podzielone z innymi.

Na ostatnim kręgu poprosiłam nas byśmy pozwoliły „słuchać” sobie dzieci. Każde z nich otrzymało gadający przedmiot tak jak inne kobiety i obdarzyłyśmy je uważnością.

Wtedy uświadomiłam sobie, że gdy jedno dziecko dostaje naszą uwagę to tak jak byśmy dawały ją każdemu dziecku. One otwarte bez potrzeby bycia tylko samemu, są wspólnie.

Przyjdź, podziel się z nami swoją obecnością, podziel się zdrowym jedzeniem, dobrą herbatą, zapachem, historią, piosenką, obrazem.

Chciałabym by ten krąg był tematyczny i skoncentrowany na NASZYCH BLASKACH. Bądźmy świadome swoich zalet, talentów, wszystkiego tego co przychodzi nam z łatwością, a na co dzień jest nie doceniane. Mówmy o nich głośno! 🙂

30 kwietnia 2019, godz. 10:00 – 14:00

Inwestycja to 20zł płatne za wynajęcie sali. 🙂

Spotkajmy się od 10 w Domu Dźwięku, a krąg otwórzmy o 11 do 14.

Więc jest przestrzeń na ewentualne spóźnienia. 🙂

Do zobaczenia! ♥