Krąg Pieśni na Latającym Dywanie

Latający Dywan wylatuje ze swojego lądowiska na pogórzu izerskim odwiedzić pare miejsc w Polsce!

Krąg Pieśni to wyjątkowe wydarzenie w trakcie którego spotykamy się aby odbyć wspólną podróż poprzez muzykę i śpiew do naszej Duszy i spokoju, który w niej odnajdujemy.

Pieśni Serca powstały w natchnieniu, w różnych czasach i miejscach, i pomagają nam nawiązać głęboki kontakt z własnym wnętrzem oraz ze wszystkimi których spotkamy w
kręgu. Zazwyczaj mają prosty, powtarzający się tekst i nieskomplikowaną melodię, dzięki czemu łatwo się włączyć w śpiew, nawet jeżeli słyszymy je po raz pierwszy.

Poza Pieśniami Serca w naszym rodzimym języku polskim śpiewamy także pieśni pochodzące z różnych tradycji. W szczególności są to mantry z Indii i Tybetu oraz pieśni
rdzennych kultur Ameryki Północnej i Południowej. Zachęcamy uczestników do wspólnego śpiewania razem z nami, ponieważ pełnię mocy tych pieśni można poczuć kiedy łączymy nasze głosy w jeden wspólny ton. Śpiew harmonizuje obie półkule mózgowe i ma uzdrawiający wpływ na cały organizm. Pozwala sięgnąć do części naszej duszy, do której ciężko dotrzeć innymi drogami.

14 marca 2022r, godz. 18:00

Inwestycja: od 50 do 100 zł. jeżeli 50 zł to dla Ciebie za dużo to napisz proszę do nas na pewno się dogadamy


O nas:

Jesteśmy parą celebrujących życie w Miłości i wewnętrznej Harmonii ludzi, których połączyła miło do muzyki oraz pragnienie dzielenia się swoim wewnętrznym Światłem ze światem. Organizujemy wspólnie Ceremonie Kakao, Kręgi Świętych Pieni, koncerty Mantr i koncerty z muzyką medytacyjną. Jesteśmy w trakcie nagrywania naszego pierwszego albumu z autorskimi kompozycjami mającymi kierowa nas do wnętrza i przypomina nam o naszej wewnętrznej Prawdzie. Pragniemy aby nasz twórczość była dla tych, którzy na nią natrafią Medycyną Serca i Duszy. Pragniemy, by nasza działalność przypominała o tym co w życiu najważniejsze, tak byśmy wszyscy mogli ży w pokoju i miłości.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość dzielenia się z wami naszymi sercami. Dziękujemy!