Kreowanie Obfitości – warsztaty dla początkujących

 

Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół… A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia.. 

  • Czy wiesz, że istnieje taki poziom, na którym wszystko już jest? 
  • Jak odnaleźć drogę do tego poziomu? 
  • Czy można stamtąd wszystko „brać”? 
  • Jak „wyczarować” sobie tę obfitość? I co to znaczy?
  • Czy natychmiast zmaterializują się wokół mnie duże ilości pieniędzy? Czy w ogóle ktokolwiek może to komukolwiek obiecać?
  • A co, jeśli się „nie uda”?

Co więc robić, by móc odczuć obfitość?

Ha, zauważyłaś/eś słowo „odczuć”? 

W Nowym Świecie, w nowej wibracji możemy przyciągać obfitość dzięki odczuciom i dopasowywaniu wibracji. Na warsztacie Kwantowej Szkoły Kreacji właśnie to będziemy robić, różnymi sposobami. Wychodzimy już też ponad dwupunkt, różnie kreując z poziomu kwantowego. Stare metody uczymy się przystosowywać do nowych możliwości.

Gwarantujemy super zabawę i dużo samorefleksji. Warsztat dla początkujących w tematach kwantowych: dla tych, którzy nie znają dwupunktu i dla tych, którzy chcą „odkurzyć” oraz poszerzyć swój warsztat pracy.
Nowe ćwiczenia! Nowe podejście! Nowe otwarcie! Zapraszamy!

termin: 10 maja – 11 maja, 2018, godz. 9.00 – 17.00

Zapisy i zapytania na kontakt@dwupunkt.com

Dzień po warsztatach Kreowania Obfitości zapraszamy również na Interaktywne Platformy Transformacji® ! (12-13.05.2018r.) –  events/1483045801808123/