Kroniki Akaszy

Warsztat „Kroniki Akaszy – jak czerpać informacje z tej niezwykłej przestrzeni” Poznań 17-18.04.2021

Zapraszam serdecznie na dwudniowy warsztat, podczas którego nauczysz się jak czerpać wiedzę z własnych Kronik Akaszy, oraz jak odczytywać informacje dla innych.

Kroniki Akaszy to niezwykła przestrzeń energoinformacyjna, w której zapisane jest wszystko, każda nasza myśl, emocja, cała nasza historia. Praktykując uważność bycia w Kronikach jesteśmy w stanie uzyskać ważne wskazówki, potrzebne do naszego rozwoju. Mamy możliwość uzyskania wglądu w przyczyny naszych blokad i wzorców, oraz w sposób absolutnie bezpieczny uwolnienia się od tego, co nam nie służy.

Jeśli zatem masz jakikolwiek temat, który chciałbyś zgłębić, problem, który nie pozwala Tobie czuć się szczęśliwym, lub też potrzebujesz informacji czy inspiracji, aby ruszyć do przodu, kontakt z Kronikami Akaszy jest wspaniałą okazją do wglądu w siebie i zmiany swojej rzeczywistości. Jest to absolutnie bezpieczne doświadczenie. Z tej przestrzeni przychodzą informacje, których celem jest nam POMÓC, jednak to co zrobimy z przekazami pozostanie już jedynie w naszych rękach.

Na warsztatach nauczymy się:

– Jak czytać własne Kroniki oraz Kroniki innych osób
– Jak praktywować uważność na to, co przychodzi z Kronik Akaszy
– Jak otwierać pole serca i podnosić swoje wibracje, dokonując transformacji swojej, a tym samym świata
– Jak uzyskiwać odpowiedzi na zadawane pytania, w każdym momencie i miejscu
– Jak otworzyć się na czerpanie radości i szczęścia z połączenia ze Źródłem

Będziemy zaglądali głęboko w siebie poprzez ćwiczenia, medytacje, pracę indywidualną oraz grupową. Z pewnością wyjdziesz z tych warsztów wewnętrznie wzbogacony na wielu płaszczyznach, a poziom endorfin podniesie się znacząco.


Kilka słów o mnie:

Nazywam się Olga Bruszkowska. Jestem absolwentką Bałtyckiego Instytutu Psychologii, w którym zdobywałam wiedzę i praktykę z zakresu psychologii konwencjonalnej i alternatywnej. Ukończyłam szereg kursów i warsztatów, miedzy innymi kurs Kronik Akaszy, kurs Hipnozy regresyjnej, kurs Dwupunktu, Roczną Szkołę Astrologii, Szkołę Mediacji i wiele innych. Zafascynowana jestem hipnozą regresyjną, numerologią, ustawieniami metodą B.Hellingera, tematyką Pola Serca, a przede wszystkim Kronikami Akaszy, których tematykę zgłębiałam u Gabriell Orr (założycielki Akashic Records INC). Jako Certyfikowany Konsultant Kronik Akaszy prowadzę warsztaty, sesje i odczyty dla innych, a jako terapeuta wskazuję drogę, jak czerpać ze wszelkich bogactw i darów, jakie każdy z nas w sobie ma.


Termin warsztatu: 17-18 kwietnia 2021, (sobota 10-18, niedziela 10-15).

Koszt warsztatu 450 zł

 • Zaliczkę w kwocie 50 zł proszę wpłacić na konto:
  86 1020 5558 0000 8402 3318 9085
  z dopiskiem Warsztaty Poznań, swoim Imieniem i Nazwiskiem i numerem telefonu.

 • W cenie warsztatu ciepłe napoje oraz słodycze.
 • Dla zainteresowanych wystawiam rachunek.
 • na miejscu możliwość taniego noclegu.
 • kontakt:
  • 606930656,
  • olgabruszkowska@gmail.com

Zapraszam serdecznie, to będzie niezwykła podróż