Kryształy w życiu człowieka

Wykład i spotkania indywidualne

Katarzyna Bratumiła Barczyńska

  • Co to jest Pole Kryształowe Człowieka?
  • Struktury z kryształów – ich wpływ na człowieka i jego pole.

Znaczenie kolorów w naszym życiu codziennym, mandale z minerałów jako regeneratory i transformatory ciała oraz pola człowieka, utworzenie mandali grupowej na temat ustalony przez grupę, np. „Jedność energetyczna wszystkich Istot Żywych” , ćwiczenia z różnymi kolorami mandali – odczyty ich znaczenia i działania, medytacja Czerni i Jedności.

Warsztat ma na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych do utworzenia potrzebnej sobie zmiany. Ważną częścią spotkania jest zapoznanie uczestników z podstawowymi wibracjami kryształów i kolorów – poszerzenie ich znaczenia w naszym życiu. Pod wpływem układania grupowej kilkumetrowej mandali utworzą się w naszym polu kryształowym nowe części informacyjne i energetyczne, pole każdego nasyci się kształtem mandali i wibracjami minerałów. Zwykle odczuwalne są po warsztacie: poczucie nasycenia, spokoju, zadowolenia, przyjemności, lekkości, możliwości wszelkiego działania, płynnej komunikacji i bycia w wolnym – zwolnionym czasie. Kryształy to Istoty bardzo długo żyjące i spokojnie patrzą na nasze pilne sprawy, uczą tego.
Będziemy omawiać tworzenie struktur z kryształów – zwykle intuicyjnych układów grupy kryształów i minerałów, którymi zaznaczamy główne punkty danego miejsca. Kryształy kładziemy zwykle w roślinach, co wzmacnia witalność całej struktury. Może to być – dla przykładu – własne mieszkanie, dom z działką, szkoła dzieci, czy nasz teren festiwalowy. Można przygotować sobie rysunki czy mapki do wspólnych ćwiczeń. Możemy ubrać w strukturę każdy obiekt czy teren, podnosi to jego witalność, przepływ życia i w spokojnym tempie prowadzi do zmian.

11 lutego,

  • wykład – godz. 09.30 – 12.00
  • spotkania indywidualne – godz. 12.30 – 18.30
opłata:

  • wykład – 55 zł,
  • spotkania indywidualne 190 zł /60 min., 
  • połączenie wykład + czytanie – 222 zł
zapisy 509 089 083 – bezpośrednio u prowadzącej

http://swiatkrysztalow.com.pl/gabinet/