Kurs Manifestacji Marzeń

4 spotkania – każde inne, ale wszystkie o marzeniach i o tym jak sprawić by stały się naszą rzeczywistością.

Pierwsze Spotkanie – Czego pragnę, o czym marzę? Medytacja nad tym czego chce nasza głowa, a czego nasze serce. Być może okaże się, że między naszymi marzeniami zaplątało się parę pragnień, których realizacja wcale nie jest nam do szczęścia potrzebna, a to co prawdę daje nam szczęście jest już tuż za rogiem.

Drugie Spotkanie – Oko w oko ze Wszechświatem. Jeśli Wszechświat byłby Twoim najlepszym przyjacielem i kochankiem i mógłbyś poprosić go o cokolwiek tylko chcesz, wiedząc, że to dostaniesz czy byłbyś gotowy to przyjąć? Medytacja połączona z prostymi ćwiczeniami, by zrobić miejsce w życiu na to czego tak naprawdę chcemy.

Trzecie Spotkanie – Zaginamy Czasoprzestrzeń. Kiedy już wiemy czego chcemy i jestesmy gotowi to przyjąć, musimy Wszechświatowi trochę pomóc! Ma On nieskończone możliwości, ale tylko my możemy sprawić, że to czego pragniemy naprawdę się wydarzy.
To my wybierzemy najlepszą chwilę na kolejny krok na naszej osobistej linii życia i przygotować się do niego, tak, aby życie naszymi marzeniami przychodziło nam z łatwością.

Czwarte Spotkanie – Medytacja Wdzięczności. Gdzie leży sekret obfitości? Są tacy, którzy twierdzą, że ukryty on jest w prawdziwej wdzięczności.

Spotkajmy się w medytacji wdzięczności. Tam gdzie wszystko już jest, a nasze serce wypełnia tylko wdzięczność. Spójrzmy na wdzięczność jako praktykę uważności – świadome kierowanie uwagi, zapraszając w ten sposób do naszego życia to co jest dla nas dobre.

  • 31 października 2019, 19:30 – 21:30
  • 7 listopada 2019, 19:30 – 21:30
  • 21 listopada, 19:30 – 21:30
  • 5 grudnia 2019, 19:30 – 21:30
  • Można przyjść na jedno spotkanie lub na całą serię.
  • Cena za jedno spotkanie 100 zł
  • Cena 4 spotkań 320 zł
Zapisy i informacje 691581617 lub anahitadorota@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona

Z miłością
do zobaczenia
Anahita