Kurs masażu „Odkryj moc uzdrawiającego dotyku”

Chcę polecić Wam kurs masażu „Odkryj  moc uzdrawiającego dotyku” jaki w dniach 18-19 lutego w Poznaniu poprowadzi Magda Nowak. Jej wspaniałe, integrujące i rozluźniające masaże znane są już szerokim kręgom.

To co proponuje to świadoma praca z ciałem opierająca się na dużym doświadczeniu. Naturalna serdeczność i ciepło pozwalają odprężyć się i uczyć w atmosferze lekkości i zabawy.

Pozdrawiam, Magda Pulwicka


Witajcie,

Serdecznie zapraszam na kolejny kurs nauki masażu relaksacyjnego, który odbędzie się w Poznaniu.

Kurs nauki masażu „Odkryj  moc uzdrawiającego dotyku”

Masaż głęboko relaksujący i energetyzujący

Zapraszam na te niezwykłą przygodę spotkania się ze sobą blisko w kontakcie i z drugim człowiekiem.

Propozycje kieruję osób indywidualnych  a także do par. Naukę masażu prowadzę w małych grupach  lub indywidualnie w ciepłej, bezpiecznej atmosferze.

Uczę jak wsłuchiwać się siebie i ciało, żeby  wyzwolić naszą intuicje, która poprowadzi nas do naszego indywidualnego sposobu masażu i dotyku… Każdy ma w sobie moc „dobrego dotyku”.

Odkryj, doświadcz, zaufaj… Więcej informacji poniżej.

Jeśli jesteś zainteresowana/y nauką w innym terminem, proszę napisz lub zadzwoń.

Pozdrawiam Magda Nowak 515258391

18-19 lutego

Metoda autorska masażu, którą prezentuje rozwijałam przez kilka lat poszukiwań i praktyki z wieloma wybitymi masażystami, wybrałam do tej praktyki (kursu) techniki, które dają bardzo głębokie doświadczenie relaksu na poziomie ciała, umysłu a także narządów wewnętrznych, jest to kompilacja różnych technik: shiatsu – punkty meridianowe, leczniczy masaż punktowy, elementy masaży orientalnych i świątynny masaż Peloha, praca ze świadomością ciała i dotyku, energetyzowanie ciała i wiele innych pojedynczych doświadczeń.

Prezentuje go w sposób bardzo przystępny nawet dla osób, które nigdy nie masowały (nie jest wymagana znajomość anatomii).

Masaż mimo swej prostoty i delikatności daje uczucie dużego głębokiego relaksu i odprężenia, również dla osoby, która masaż wykonuje.

Kurs, dla kogo:

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poznać tzw.  „uzdrawiający dotyk” wykorzystując te umiejętności  przy  pracy masażysty lub tylko dla masowania swoich najbliższych. Pracuje też z parami (małżeństwa).

Zakres umiejętności podczas kursu:

Kurs umożliwia poznanie całego masażu praktycznie. Dostępne będą dla każdego uczestnika również materiały teoretyczne opisujące szczegółowo masaż. Duży nacisk jest kładziony na praktykę i doświadczanie tego „uzdrawiającego dotyku”, uczestnicy biorą czynny udział masując i będąc masowanym.

Praktykujemy również  naukę relaksu swojego ciała, automasażu i pracy ze świadomym oddechem i medytacje.

W części teoretycznej omawiane są wszystkie ruchy jak masować, na co zwrócić szczególną uwagę, punkty meridianowe, kanały energetyczne.

Co wziąć ze sobą:

 • 2 duże ręczniki,
 • prześcieradło na stół do masażu,
 • wygodny ciepły strój,
 • skarpety na nogi,
 • kocyk

Kurs masażu prowadzi: Magdalena Nowak

Jestem od 1992 roku certyfikowana masażystka i fizjoterapeutką. W 2005 roku spotkałam na swojej drodze masaż PELOHA, który pokazał mi drogę do doświadczania masażu zupełnie w  inny sposób niż uczono mnie w szkole. Peace, love and harmony. W takim duchu nauczyłam się pracować ze swoim ciałem i bliskimi. To holistyczne spojrzenie na ciało, bardzo otworzyło mnie na poszukiwania w obszarze swojego ciała(jestem nauczycielem kundalini jogi, poznałam wiele technik masażu, uwielbiam świadomy ruch, taniec). Dzięki tym doświadczeniom stworzyłam autorską technikę masażu, którą prezentuje podczas kursu. Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, mentalnej, duchowej, energetycznej i fizycznej. Mam duszę poszukiwacza, społecznika i organizatora. Chętnie inspiruję ludzi do odkrywania swojego potencjału i szanowania siebie i swojego ciała.

facebook.com/kolory.zycia.7

Moje motto:

„Dbasz o ciało, ciało zadba o ciebie – stanie się to źródłem wspaniałych wartości, stanie się sercem świątyni” – OSHO

Zgłoszenia i informacje telefonicznie lub e-mailem:

 • Magda Nowak: 515 25 83 91, magda.n@koloryzycia.com.pl
 • Sylwia Wójcik: 664 02 76 46, sylwia@taniec5rytmow.pl
Inwestycja w kurs:

 • 650 zł w kosztach są materiały i certyfikat, zapewniam stoły, oleje, poczęstunek i przyjazna atmosfera
 • 1100 zł cena dla pary (małżeństwo)
 • Prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł na konto:
  Magdalena Nowak nr 87 1050 1575 1000 0022 0952 8393 z dopiskiem „kurs”.

ZAPRASZAM SERDECZNIE