Kurs nauki masażu Mannaz

„MANNAZ harmonia ciała i ducha”

Masaż głęboko relaksująco-energetyzujący

Metoda autorska masażu „Mannaz”, którą prezentuje rozwijałam przez kilka lat poszukiwań i praktyki i doświadczenia z wieloma wybitymi masażystami, osobowościami(dr M. Prochowicz, Alan i MAry Early, uzdrowicielka Alicja Alistar, Gabriell Azaro, Danusia i Jurek Adamczykowie, Hanna Seńczuk).Wybrałam do tego kursu ( praktyki) również techniki i inspiracje własne, wszystko po to aby znaleźć harmonie między relaksem i równowagą energetyczną ciała, umysłu a także narządów wewnętrznych.

Co czyni ten masaż wyjątkowym? Otóż masaż ten składa się z kombinacji wielu technik masażu min: masaż PeLoHa, masaż kalifornijski, shiatsu – punkty meridianowe-kanały energetyczne, elementy masażu tybetańskiego, praca ze świadomością ciała i dotyku, inspiracje własne jest to cały zbiór mojej dotychczasowej pracy zawodowej, którą staram się wykorzystać w masażu relaksacyjnym aby jak najbardziej oddać charakter słowa jakim jest harmonia i relaks.

Techniki te dają poczucie głębokiego relaksu ciału, uspakajają układ nerwowy, rozluźniają napięcia i wyciszają umysł. Masaż ten jest bardzo rytmiczny, nadaje płynność i mobilizuje energie organizmu do prawidłowego przepływu.

Prezentuje go w sposób bardzo przystępny nawet dla osób, które nigdy nie masowały(nie jest wymagana znajomość anatomii).

Masaż mimo swej prostoty i delikatności daje uczucie dużego głębokiego spokoju, równowagi i harmonii, również dla osoby, która masaż wykonuje!!!

Kurs, dla kogo:

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą odkryć w sobie moc spokoju i harmonii, do pogłębienie kontaktu ze sobą

Wykorzystując te umiejętności przy pracy masażysty lub tylko dla masowania swoich najbliższych, czerpiąc z tego przyjemność .

Pracuje też z parami (małżeństwa).

Zakres umiejętności podczas kursu:

Jest to unikalna technika, która całkowicie zmieni Wasze podejście do masażu.

Kurs umożliwia poznanie całego masażu praktycznie( tj. masaż całej tylnej i przedniej części ciała, masaż twarzy i głowy, stóp) . Dostępne będą dla każdego uczestnika również materiały teoretyczne i film instruktażowy opisujące szczegółowo masaż.

Praktykujemy czyli maximum doświadczania !!!relaksu swojego ciała, automasażu i pracy ze świadomym pogłębionym oddechem, ćw. rozluźniające i ugruntowujące, medytacje.

W części teoretycznej omawiane są wszystkie ruchy krok po kroku, punkty meridianowe-kanały energetyczne, zasady pracy masażysty, postawa ciała w czasie trwania masażu, BHP masażysty.

Co wziąć ze sobą:

2 duże ręczniki, prześcieradło na stół do masażu, wygodny jasny strój , skarpety na nogi, koc .W czasie przerwy zjemy wspólny posiłek zabierz ze soba ” coś” czym możesz się podzielić z innymi uczestnikami :))))))))
­­­­­­­­­­­­­
Kurs masażu prowadzi: Magdalena Nowak

Jestem certyfikowaną masażystką i fizjoterapeutką. Pracuje od 15 lat z klientami indywidualnie, organizuje i prowadzę warsztaty z różnych dziedzin rozwoju osobistego i metod pracy z ciałem indywidualnie lub grupowo.

Praktykuje jogę i medytację(jestem certyfikowanym nauczycielem Kundalini Yogi) a taniec, ruch jest moja pasją, która towarzyszy mi od dziecka.

Doświadczałam nauki masaży z różnych stron świata, odkrywałam Siebie i szacunek do ciała otworzyło mnie na to jak wspaniałe i mądre mamy CIAŁO i jak wiele możemy wespół z nim zrobić np. uzdrowić Siebie, szanować Siebie, kochać, pomagać innym…..

Dzięki tym doświadczeniom stworzyłam autorską technikę masażu Mannaz( runa), którą prezentuje podczas kursu. Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, fizycznej, duchowej, energetycznej .Mam duszę poszukiwacza, społecznika i organizatora. Chętnie inspiruję ludzi do odkrywania swojego potencjału i szanowania siebie i swojego ciała.

Moje motto: „Dbasz o ciało, ciało zadba o ciebie – stanie się to źródłem wspaniałych wartości, stanie się sercem świątyni”

6-7 kwietnia 2019, godz. 10:00-18:00

Zgłoszenia i informacje telefonicznie lub e-mailem :

  • Magda: 515 25 83 91
  • madzio@poczta.onet.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE