Kurs: „Psychologia Mieszkania”

„Psychologia Mieszkania, czyli analiza człowieka na podstawie wyglądu mieszkania”

Kurs prowadzi jedyny w tym zakresie specjalista w Polsce Jozef Erwin Onoszko, autor unikalnej książki „Twój charakter a Twoje mieszkanie”.

Zgodnie z zasadami PSYCHOLOGII I PRAWAMI NATURY istnieje sprzężenie zwrotne pomiędzy tym co jest na zewnątrz a tym co wewnętrzne. Stąd wiadomo że Twoje najbliższe otoczenie- a jest nim na pewno mieszkanie ma bezpośredni wpływ na życie i zdrowie. Twój dom lub mieszkanie jest dla Ciebie nie tylko świątynią ale również warownią , twierdzą którą trzeba bronić przed najazdem niepowodzeń, chorób i nieszczęść. Twój dom to jesteś Ty, a więc dobrze by było, abyś w sposób profesjonalny poznał siebie i swoje otoczenie i w ten sposób zadbał o szczęście swoje i swojej rodziny. W trakcie kursu nauczysz się nie tylko odczytywania charakteru i predyspozycji użytkownika mieszkania, ale również poprzez symbolikę i aranżację przestrzeni wpływania na zdrowie, samopoczucie, finanse i sukcesy w życiu.

Józef Erwin Onoszko – wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog, psychotronik, założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce. Zaprasza na spotkania, kursy, wykłady i doradztwa indywidualne, które dają wiedzę oraz możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji. Naucza i doradza w Polsce i Europie www.jozefonoszko.pl

15-16 grudnia 2018,

  • sobota 10.00-18.00
  • niedziela 10.00-17.00
cena: 350 / 400 zł (niższa kwota do 08.12 wpłata 50 zł)

informacje i zapisy: 664 027 646,  sylwiawarsztaty@gmail.com

Zapraszamy również na spotkania indywidualne – sesje 2,5 godzinne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!