Kurs Reiki z Piotrem Burkiem

Reiki jest systemem leczenia, energią i wspomaganiem ciała na wszystkich poziomach w celu przywrócenia równowagi. Samo słowo Reiki jest tłumaczone różnie, ale najczęściej używane to: „złoty deszcz” lub „deszcz energii”.

Jest to system istniejący od tysięcy lat… Był wykorzystywany przez mnichów i uzdrowicieli w różnych kulturach i zakątkach świata. Mocniej pojawił się w zachodniej cywilizacji około 100 lat temu poprzez odkrycia i propagowanie dr Usui pochodzącego z Japonii.

Reiki polega na przekazywaniu energii pacjentowi poprzez kładzenie rąk w różnych pozycjach na ciele. System reiki bazuje na podobnych założeniach jak inne gałęzie wschodniej medycyny (np. ayurweda czy medycyna chińska) – czyli uznaje, że zdrowie oznacza harmonię zarówno w człowieku (jego ciele, umyśle i duchu), jak i w jego otoczeniu. Zgodnie z teorią choroba powstaje w wyniku braku, czy też zaburzenia owej harmonii.

Jeśli chodzi o ciało (według wschodniej medycyny ożywiane przez nieustanne krążenie energii życiowej przez specjalne kanały – meridiany), zaburzenie może powstać np. przez zastanie się energii, zablokowanie meridianu, przez niezrównoważenie obiegu między poszczególnymi narządami lub między ciałem, a otoczeniem.

Istnieją 3 stopnie Reiki. Na 1 stopniu poprzez Kurs Reiki uczeń dostaje inicjacje od Mistrza, który otwiera uśpione kanały energetyczne, aby uczeń swobodnie mógł z nich korzystać w celu pomocy sobie i innym. Należy zaznaczyć, że terminu „mistrz reiki” używa się nie w znaczeniu „mistrz duchowy”, a raczej „mistrz-rzemieślnik” – czyli po prostu nauczyciel.

Reiki nie jest bowiem religią, ani formą kultu, a mistrz nie wymaga od ucznia podporządkowania, czy uznania swojej duchowej wyższości. Jego rola sprowadza się do samego aktu inicjacji, przekazania wiedzy teoretycznej, a następnie nauczenia i przećwiczenia odpowiednich technik.

Każdy człowiek ma w sobie potencjał do uzdrawiania – trzeba tylko to uruchomić, a następnie pracować nad tym.

Zajęcia trwają 2 dni w tym czasie uczymy się robić zabiegi sobie i innym (praca z energetyką).

Po skończeniu 1 stopnia Kursu Reiki można swobodnie rozwijać swoje możliwości.

Prowadzący:

Piotr Burek – trener rozwoju osobistego, nauczyciel Fundacji Art of Living, Mistrz Reiki, dyplomowany chiropraktyk, hirudoterapeuta oraz masażysta Ma-uri.
Pasjonuje go wpływ oddechu na procesy zachodzące w naszym ciele, a swoją pasję przekazuje innym podczas prowadzenia kursów „Sztuka Oddechu”. Zajmuje się medycyną chińską. Wykonuje VEGA TEST ( wykrywający m.in. pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby, nietolerancje i alergie pokarmowe). Współautor warsztatów oczyszczających organizm. Współtwórca Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc“. Wegetarianin, często podróżujący do Indii. Fascynują go motocykle, jeździ Harleyem Davidsonem.

Termin : 3 – 4 czerwca 2017

Planowane godziny spotkań (mogą się wydłużyć w zależności od grupy) :

 • sobota : godz. 10:00 – 17:00
 • niedziela : godz. 10:00 – 17:00
Koszt : 650zł

Cena nie zawiera noclegu i wyżywienia. Obok Domu Dźwięku w Bezstresowa Cafe Bar będzie możliwość zakupienia zdrowego posiłku oraz napojów.

Na zajęcia potrzebne są:

 • kocyk
 • ewentualnie mała poduszka
 • luźny strój
Zapisy :

 • Aby zgłosić się na Kurs Reiki należy wypełnić i wysłać formularz, który znajduje się na stronie internetowej: http://bit.ly/2jXV1iR
 • W celu zarezerwowania udziału, ale uwaga dopiero po otrzymaniu informacji zwrotnej o dostępności miejsca w wybranym terminie, konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł/osoba.
 • Zaliczka jest bezzwrotna, wyjątek stanowi odwołanie wydarzenia przez organizatora.
 • nr rachunku : 06 1090 2688 0000 0001 3226 1267
 • Piotr Burek, ul. Sienkiewicza 9, 24-150 Nałęczów,
 • Ważna informacja :

Wpłacający powinien wpłatę opisać tytułem:
„Imię i Nazwisko, Kurs Reiki” oraz przesłać potwierdzenie przelewu na adres : info@twojamoc.pl Liczy się kolejność wpłat.