Kurs techniki Doskonalenia Umysłu (SILVA) z elementami jasnowidzenia

Prowadzi Józef Erwin Onoszko wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog, psychotronik, założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce.

Zajęcia na kursie polegają m.in. na wprowadzaniu uczestnika w stan relaksu i odprężenia, następnie koncentracji jego umysłu na określonym zagadnieniu, przez co zwiększa się sprawność umysłowa i wykształcają się zdolności paranormalne.

Uczestnictwo w kursie pozwala na uzyskanie możliwości sprawniejszego zapamiętywania, łatwiejszego rozwiązywania problemów z wiązanych z życiem codziennym, w tym również szkolnych i zawodowych. Opanowanie technik DU pozwala na szybszą regenerację sił psychicznych i fizycznych.

Uczestnik może uzyskać wgląd w przeszłość, przenoszenie się świadomością w dowolne miejsca, porozumiewanie się telepatyczne z innymi. W trakcie zajęć uczestnicy uwrażliwiają się na bodźce płynące z zewnątrz, przez co umożliwiają diagnozowanie stanu zdrowia.

Prócz tego uczestnik może nauczyć się programować sny – uzyskując komfort wypoczynku nocnego, może również nauczyć się cofać się pamięcią (zdolność niezbędna do odszukiwania zaginionych przedmiotów lub odtwarzania zdarzeń dawno zapomnianych), nawiązywania dobrego kontaktu z podświadomością, poznawanie siebie poprzez symbole, cofania się do poprzedniego życia i dzięki temu rozwiązywania obecnych problemów.

Józef Erwin Onoszko wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog i psychotronik. Założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce. Naucza i doradza w Polsce i Europie.

Mówi: „na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji.”

www. jozefonoszko.pl 

16 – 17 czerwca 2017

  • sobota 10.00-18.00
  • niedziela 10:00-17:00
cena:  300* / 350 zł (niższa kwota przy zapisach do 07.06)

informacje i zapisy: Sylwia 664 02 76 46

  • zapraszamy również na spotkania indywidualne – sesje 2,5 godzinne,
  • istnieje możliwość nagrania sesji na nośnik elektroniczny