Kurs Trauma Release Massage (TRM)

Zapraszam na weekendowy kurs masażu TRM – Trauma Release Massage, otwarty zarówno dla masażystów i terapeutów, jak i osób które chcą nauczyć się masażu, by masować swoich bliskich.

Więcej na: sztukauwaznegodotyku.pl

Celem TRM jest zintegrowanie ciała, wyciszenie osoby otrzymującej masaż, głębokie odprężenie jej i wprowadzenie w stan, w którym będzie mogła dotrzeć do zablokowanych w ciele traum i trudnych emocji oraz puścić mechanizmy kontroli. TRM jest nastawiony na dotykanie tego, co kryje się pod zaburzeniami fizjologicznymi, na dotykanie konfliktów wewnętrznych, ran psychicznych, Jaźni. Terapeuta nadaje kierunek, dobrym i uważnym dotykiem rozluźnia ciało, zwraca uwagę na miejsca napięć, czyli manifestujących się mechanizmów kontroli. Większość pracy terapeutycznej leży po stronie osoby masowanej – na ile ona pozwoli sobie wyrazić te stłumione, zamknięte w ciele emocje. Czasem to wyrażanie może się przejawiać przez płacz, szloch, wycie, krzyk, drżenie ciała, a czasem poprzez napady śmiechu, jeśli to akurat radość była tłamszona.

Dodatkowo uczymy się bycia obecnym tu i teraz z samym sobą oraz z osobą masowaną. Ta umiejętność zwolnienia, zatrzymania się, obserwacji, uważności i bycia obecnym bardzo korzystnie wpływa na wszystkie aspekty naszego życia. Tego właśnie obok nauki technik masażu doświadczają nasi kursanci dając nam pozytywny feedback. To także wyróżnia TRM wśród masaży, a nasz kurs TMR spośród wielu innych kursów masażu.

Co Ci da uczestnictwo w kursie TRM?

TRM to masaż, którym możemy pracować zarówno komercyjnie w gabinecie, jak i obdarowywać nim swoich najbliższych w domowym zaciszu. Kurs TRM pomaga poznać techniki masażu, BHP masażysty oraz nawiązać głębszy kontakt z własnym ciałem, ponieważ lepsze zrozumienie potrzeb własnego ciała pomoże nam w byciu uważnym na potrzeby osoby, którą masujemy.

Obok poszerzenia swojego warsztatu narzędzi do pracy z drugim człowiekiem na kursie masażu TMR możesz zyskać także weekend aktywnego wypoczynku, połączonego z relaksem, zatrzymaniem się na moment, wyciszeniem się, pogłębieniem kontaktu z własnym ciałem, pogłębieniem uważności i obecności oraz oderwaniem się od osobistej codzienności.

Zapraszam do obejrzenia krótkich migawek z kursu na moim kanale YouTube Sztuka Uważnego Dotyku.

Informacje organizacyjne:

Termin: 31 marca – 2 kwietnia 2023, piątek od 10, kończymy w niedzielę około 17. (godziny kursu mogą ulec zmianie)

Cena: 2200zł

  • Obowiązuje zaliczka 300zł – płatna poprzez sklep na sztukauwaznegodotyku.pl lub przelewem – o dane do przelewu proszę pytać organizatora;
  • O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek;
Jest to poziom Basic (podstwawowy) kursu TRM, gdzie uczymy się głównie techniki masażu i zapoznajemy się z uwalnianiem emocjonalnym, na poziomie Advanced wejdziemy jeszcze głębiej w świat uwalniania emocjonalnego poprzez TRM;

  • Prowadzący: Krzysztof Cukierski
  • Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat;
  • Chęć otrzymania faktury za udział w warsztacie proszę zgłaszać w mailu przy zapisywaniu się;
  • Zgłoszenia uczestnictwa oraz informacje organizacyjne: Beata, tel. 501 254 330, uwaznydotyk@gmail.com

sztukauwaznegodotyku.pl