Kurs Vedic Art z Blanką – malowanie na spontanie

Po co ten kurs? Przecież na spontanie może malować każdy, zawsze i wszędzie. Faktycznie tak jest. Ale z autopsji wiem też, że jest wielu z nas, którzy nie będą tego robić, bo po prostu twierdzą, że nie potrafią malować. Ile razy podjęłaś/eś się jakiegoś kreatywnego działania i zrezygnowałaś/eś z robienia tego, bo „nie wychodzi”, „nie umiem”, „nie mam do tego talentu”, mimo że coś Ciebie do tego ciągnęło? Ja wiele razy.

Żeby było jasne – na kursie nie uczymy się malowania. I choć słowo „kurs” sugeruje coś innego, powiedziałabym, że my się tutaj raczej oduczamy. Oduczamy się własnych wyobrażeń o malowaniu (i tworzeniu w ogóle). Być może dla kogoś, kto postrzega sztukę w konkretnych ramach będzie to oburzające. Jest to zrozumiałe. Jednak ten kurs nie ma na celu określania czym jest sztuka.

Na Vedic Art po prostu malujemy w duchu 17 zasad, zaczerpniętych z Wed, i na nowo odkrywamy proste aspekty rzeczywistości w twórczym procesie. Wszystko to po to, by dać sobie więcej swobody, jak za małego dziecka, kiedy to robiliśmy coś z poczucia radości, zabawy, przyjemności, a nie przez pryzmat naszych umiejętności czy końcowych efektów.

Zapraszam Cię na warsztaty Vedic Art 26 lutego 2022 w Domu Dźwięku, w Poznaniu. Spędzimy razem 8h, od 10:00 do 18:00 w twórczym działaniu, gdzie nikt nikogo nie ocenia i nikogo nie naucza. Tylko Ty, sztaluga, płótno i farby oraz inni ludzie, malujący na swój, własny sposób, we własnym rytmie, i którzy tak jak Ty pragną cieszyć się tym, co robią.

Żadne umiejętności malarskie NIE są potrzebne, by wziąć udział w kursie.

CZEGO POTRZEBUJESZ

Weź ze sobą różnokolorowe farby i podobrazia (min. 4).

Jeśli nie masz własnych materiałów i nie chcesz ich kupować, możesz użyć moich. Za korzystanie z farb pobieram opłatę 30 zł. Podobrazia są dostępne do kupienia w trakcie warsztatów, a ich cena różni się w zależności od rozmiaru (od 9 zł).

Pozostałe narzędzia i przybory (pędzle, pojemniki na wodę, paletki, itp.) są zapewnione w cenie zajęć (ale możesz też przynieść swoje).

Na zajęcia załóż ubranie, którego nie będzie Ci szkoda, gdy je poplamisz

termin: 26 lutego 2022r, godz. 10:00 – 18:00

CENA: 250 zł

W trakcie zajęć jest przewidziany obiadek (wege), dodatkowo płatny.

Miejsca są ograniczone, dlatego istotne jest zgłoszenie swojego uczestnictwa (tel./mail/formularz na stronie www) i wpłacenie zaliczki w wysokości 70 zł. Zaliczka jest bezzwrotna, chyba że zajęcia się nie odbędą z mojego powodu lub siły wyższej.

W razie pytań śmiało pisz/dzwoń na vedicart@casa-blanka.pl lub 664587701

PROMOCJA

Jeśli weźmiesz ze sobą dodatkową osobę na warsztaty, obie otrzymacie jednorazowo 10% zniżki (dotyczy tylko kursu 26 lutego).