Kwietniowe warsztaty z Luczisem

Z radością informujemy, że zupełnie nieoczekiwanie już na początku kwietnia Luczis ponownie odwiedzi nas z krótką wizytą!

Ze względu na ograniczony czas uda mu się odwiedzić tylko Poznań, mamy jednak nadzieję, że z dużą dawką nowych doświadczeń i nowej wiedzy, szczególnie na temat aktualnie zachodzących na Ziemi dynamicznych zmian Luczis przekaże nam wiele nowych, unikalnych informacji.


Organizator: Stowarzyszenie na rzecz harmonijnego rozwoju osobistego „Miłość Życia”

Informacje organizacyjne:

 • luchis.warsztaty@gmail.com
 • 605 360 350

PROGRAM POBYTU LUCZISA

5-9 kwietnia 2017 r.


Prawa Natury jako fundament harmonijnego rozwoju duchowego na Ziemi

wykład: 5 kwietnia (środa) 2017 r. godz. 17.00 – 21.30

Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

Tak jak światem materii rządzą prawa fizyki tak światem duchowym rządzą Prawa Natury. Człowiek jako istota duchowa osadzona w materii podlega zarówno jednym i drugim z tych praw, a one przeplatają się i są powiązane ze sobą. Aby bezpiecznie poruszać się w świecie materii konieczna jest znajomość praw fizyki. Aby bezpiecznie „poruszać się” w świecie duchowym konieczna jest znajomość Praw Natury, a szczególnie Praw Natury związanych z naszą planetą. Dzięki temu jesteśmy w stanie unikać wielu błędów i dużo szybciej wyciągać naukę z już popełnionych.

Życie w zgodzie z Prawami Natury to nie tylko harmonijny rozwój duchowy. To także harmonijny związek i relacje międzyludzkie, harmonijna praca, dobrobyt materialny, a przede wszystkim życie z poczuciem celu i sensu. Bez znajomości Praw Natury idziemy przez życie po omacku, interpretując ich działanie jako ślepy los, fatum, chaos czy szczęśliwy traf.

Podczas wykładu Luczis omówi najważniejsze kwestie związane z Prawami Natury, wyjaśni ich wpływ na nasze życie oraz ich związek z aktualnymi zmianami zachodzącymi na naszej planecie.

Najważniejsze tematy, które będą omówione w trakcie wykładu:Czym są Prawa Natury i jaki mają związek z rozwojem duchowym człowieka

 • Dlaczego jedni ludzie mimo szczytnych ideałów i ciężkiej pracy nad sobą przez całe życie mają „wiatr w oczy”, a inni mimo wątpliwej moralności, często zachowując się nieetycznie wiodą harmonijne i szczęśliwe życie w dobrobycie?
 • W jaki sposób odkryć, które Prawo „przerabiasz” obecnie i jak z nim pracować?
 • Co to znaczy przerabiać „na biało”, „na czarno” i „na szaro”?
 • Na czym polega polaryzacja i dualizm Praw Natury i dlaczego wprowadza tyle zamieszania w świadomości ludzi rozwijających się?

ZAPISY WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ REJESTRACYJNY:

ZAPISZ SIĘ TUTAJ


Zmiany energetyczne na Ziemi w 2017 r. i ich wpływ na energie i emocje człowieka

wykład: 6 kwietnia (czwartek) 2017 r. godz. 17.00 – 21.30

  Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

Obecny czas to okres bardzo intensywnych zmian energetycznych na Ziemi. Kończy się jedna epoka i rozpoczyna kolejna, a wraz z nią całkowicie zmienia się paradygmat energetyczny planety.
Jeśli w ostatnich miesiącach Ty lub Twoi bliscy doświadczacie:częstych huśtawek nastrojów niezrozumiałych stanów depresyjnych, a po chwili stanu czystej radości wrażenia, że czas to kurczy się to rozciąga napadów smutku, lęku, przygnębienia bez wyraźnej przyczyny rozdrażnienia, emocji i sytuacji konfliktowych w związku i rodzinie coraz częstszego niezrozumienia przez partnera w obszarach, w których wcześniej panowała harmonia problemów ze snem ataków i zawirowań energetycznych w trakcie tego wykładu dowiesz się jakie są przyczyny tych stanów w wymiarze całej planety, dlaczego dzieje się to właśnie teraz, jak długo to potrwa i w jakim kierunku zmierza. Najważniejsza jednak w obecnym czasie jest umiejętność zrozumienia i wyciągnięcia wniosków czemu służą te wszystkie objawy w wymiarze osobistym.

 • Dlaczego akurat mnie dotykają takie a nie inne objawy?
 • Co dzięki nim mam zrozumieć?
 • Co poprzez nie podpowiada mi Dusza lub Ród?
 • Na co zwrócić uwagę aby złagodzić te wszystkie nieprzyjemne doświadczenia?

ZAPISY WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ REJESTRACYJNY:

ZAPISZ SIĘ TUTAJ


Energia Pieniędzy i Dobrobytu – Intensywny warsztat

 • 7 kwietnia (piątek) godz. 18.00 – 21.00
 • 8-9 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 10.00 – 18.00
  Studio Jogi YAM, ul. Kochanowskiego 4, Poznań

Pytania:

 • Czy duchowość wyklucza bogactwo i dobrobyt?
 • Dlaczego w niektórych religiach ścisła asceza jest warunkiem rozwoju duchowego?
 • Czy śluby ubóstwa są konieczne na ścieżce duchowej?

Wiele osób rozwijających się duchowo zadaje sobie takie pytania, jednak współczesna kultura zachodnia nie ułatwia znalezienia odpowiedzi na nie. Istnieje wyraźny konflikt pomiędzy postawami lansowanymi przez religie, a ruchem New Age, który oferuje szereg metod na „przyciąganie” pieniędzy i dobrobytu, przekonując że możesz mieć wszystko czego pragniesz jeśli tylko chcesz, szczególnie jeśli kupisz kolejną „niesamowitą” książkę, film lub seminarium…

Rzeczywistość w tym obszarze okazuje się jednak znacznie prostsza. Energia pieniędzy i dobrobytu podlega tym samym Prawom Natury co wszystkie inne rodzaje energii. Wystarczy więc znać te Prawa oraz zasady rządzące wymianą energetyczną aby zrozumieć dlaczego u jednych osób pieniądze dosłownie pojawiają się same, a inni mimo ciągłych wysiłków i pracy nad sobą ledwo wiążą koniec z końcem lub regularnie co jakiś czas doświadczają kryzysów finansowych.

W trakcie warsztatu Luczis szczegółowo wyjaśni następujące zagadnienia:

 • Jaką rolę odgrywa para (nasza relacja z płcią przeciwną) w przepływie materialnego dobrobytu i pieniędzy w życiu
 • Obfitość i bankructwo. Jak to jest związane ze stosunkami w parze?
 • Złamanie jakich praw w relacjach mocno „odbija się” na przepływie energii materii
 • Karma rodowa dotycząca pieniędzy i dobrobytu.
 • Przyzwyczajenia, stosunek do pieniędzy  „wyniesione” z rodziny, domu – jak to wpływa na przyszłość dziecka w świecie materii, czy można to zmienić?
 • Jak przezwyciężyć karmę rodową dotyczącej materii (pieniędzy).
 • I wiele więcej…

ZAPISY WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ REJESTRACYJNY:

ZAPISZ SIĘ TUTAJ