Łono – portal życia i śmierci | tantryczna medytacja dla kobiet na okres przejścia

Zapraszam na spotkanie w tantrycznym kręgu kobiet, podczas którego będziemy domykały energię starego roku i otwierały się na NOWE.

Łono kobiece to portal życia i śmierci, by narodziło się nowe stare musi odejść. To odwieczny cykl natury.

Zapraszam Cię do przestrzeni, gdzie w kobiecym gronie będziemy domykały energię starego roku i manifestowały intencje na Nowy Rok, tym samym jeszcze głębiej przebudzając moc swojej kreacji i moc intencji.

Mijający rok pewnie dla wielu z nas okazał się czasem trudnym, dla mnie również nie zawsze było łatwo i osobiście czuję w swoim ciele brak spotkań z kobietami pomimo, że zrobiłam wiele pięknych, karmiących warsztatów w tym roku. Znam moc kobiecego kręgu i kobiecej energii, razem jesteśmy w stanie powracać do własnej mocy, która otwiera nas na WIĘCEJ…

Zapraszam Cię w tantryczną podróż do swojego Łona, do miejsca gdzie rodzi się życie, rodzą się pomysły, dzieci, emocje, przepływ., rodzi się nowe…

W programie:

  • krąg kobiet
  • piękna, głęboka, bardzo kobieca medytacja połączenia z trzema ośrodkami kobiecej energii (łonem, sercem i trzecim okiem)
  • domykanie starego / manifestowanie nowego
  • taniec
  • wiele więcej, cokolwiek pole pokaże.

Zapraszam wszystkie chętne kobiety!

Nie musisz mieć żadnego tantrycznego doświadczenia 

CZAS: 30 grudnia 2020 (środa), godz. 18.30 – 21.00

INWESTYCJA: 59zł

  • Ilość miejsc ograniczona / zachowujemy obostrzenia
  • ZAPISY: tantradlakobiet5@gmail.com

Wydarzenie poprowadzi:


ANNA SOKOŁEK

Nauczycielka tantry w międzynarodowej szkole Santoshi „Tantra Woman”. Prowadzę warsztaty tantry dla kobiet, grup mieszanych oraz sesje indywidualne. Certyfikowana bodyworkerka po szkole Johna Hawkena. Obecnie studiuję ustawienia systemowe wg. Hellingera. Specjalizuję się w uzdrawianiu joni i uwalnianiu miednicy dla kobiet. Jestem również profesjonalną wokalistką i trenerką śpiewu po Akademii Muzycznej w Katowicach. Kocham tworzyć tantryczne, głębokie przestrzenie.

FB: Tantra Dla Kobiet – Anna Sokołek