Magia Życia 5Rytmów – Beata Eckert

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym  dniem twojego życia.Mark Twain

Czym jest magia życia? Czy zauważam magiczne chwile codzienności?

Jaki mają smak, zapach, kolor? Z czego są złożone?

Życie każdego dnia obdarowuje nas prezentami – widzialnym i niewidzialnym bogactwem. 

Zabiegani, skoncentrowani na własnych celach, żyjąc bardziej w wyobraźni i marzeniach, rozproszeni; czy widzimy, że wszystko już jest Teraz, niezwykłą magią codzienności. Bez względu na wszystko, w jakimkolwiek miejscu życia jesteśmy, jakaś część w nas, zawsze wie o jej istnieniu. 

Warsztat jest zaproszeniem do zanurzenia się głęboko w siebie, by rozpoznać przestrzenie świadome chwili bieżącej, warstwy niewidzialnych przesłon, znanych schematów, by ufając ciału poddać się i dać się ponieść magii życia. Odnaleźć drogę do głębi i zakorzenić się w niej.

Zapraszamy wszystkich, zarówno osoby początkujące jak i tych, którzy dawno rozsmakowali się w zwyczajności i chcą głębiej zanurzyć się ciałem, sercem i duchem, w praktykę świadomego ruchu.

Beata Eckert j nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg G.Roth. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych.

Termin:

  • 1 grudnia 2018 (sobota) godz. 12.00 – 18.00
  • 2 grudnia 2018 (niedziela) godz. 11.00 – 17.00
Koszt: 290zł*/360zł (*niższa kwota przy rezerwacji do 18.11.2018)

Zapisy: info@strefarytmow.pl tel. 664 02 76 46

Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat.