Magnetyczna Kobieta. Lśnij swoim światłem

🌹Magnetyczna Kobieta to Twoja PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ. Twoja wyjątkowość, moc i piękno, które zaczynają emanować z Twojego wnętrza gdy tylko pozwolisz sobie wyjść z myślenia i otworzysz się na czucie swojego ciała i serca. Zaczynasz wtedy przyciągać innych swoją jakością, inspirować swoją promienną kobiecością, swobodą i radością. Stajesz się otwarta na przepływ, przyjemność i zmysłowość. Potrafisz cieszyć się głębią i soczystością każdego swojego doświadczenia. Z oddaniem i zaangażowaniem dzielisz się swoimi darami z innymi. Tworzysz swoje życie, doświadczając całej jego pełni i różnorodności. LŚNISZ SWOIM ŚWIATŁEM!

🌹Warsztat ten jest wprowadzeniem do mojego autorskiego projektu Magnetyczna Kobieta. Opiera się on na holistycznym systemie uzdrawiania, którego korzenie sięgają starożytnej Polinezji, tantrze, szamańskiej pracy z ciałem i energią oraz pracy z oddechem. Głównym założeniem tego projektu jest koncepcja, że wszystko czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwą i spełnioną masz już w sobie. Poprzez rozpoznanie swoich wewnętrznych ograniczeń, wzorców emocjonalnych i przekonań stajesz się coraz bardziej wolna w wyrażaniu siebie, w realizacji swojego potencjału i podążaniu za swoim życiowym marzeniem.

W obszarze pracy ze świadomością dowiesz się:

🌺jak poszerzyć swoje poczucie wolności, co to znaczy, że tworzysz swoją rzeczywistość i jak Twoje wybory (wybory postaw, myśli, działania) wpływają na Twoje życie
🌺co to znaczy brać odpowiedzialność za to, co przejawiasz wobec siebie i wobec innych
🌺co to znaczy, że energia podąża za uwagą, jak stosować tę zasadę w życiu
🌺jak radzić sobie ze swoim umysłem, z wyobrażeniami, z oczekiwaniami i negatywnymi myślami
🌺jak relacja ze sobą wpływa na to, jak się czujesz i dlaczego jest taka ważna
🌺jaka jest różnica między emocjami i uczuciami i jak ta świadomość przekłada się na Twoją rzeczywistość
🌺czym jest kobieca i męska energia w Tobie i jak z nią pracować
🌺co to znaczy uświęcenie Twojego ciała, relacji i tego kim jesteś

W obszarze pracy z energią i ciałem:

🌺pogłębisz odczuwanie przepływu energii w swoim ciele
🌺doświadczysz jak ta energia przejawia się w Twoim życiu w kreatywności, w pracy, w relacjach
🌺rozwiniesz procesy samouzdrawiania w swoim ciele
🌺doświadczysz przepływu miłości i akceptacji do siebie
🌺wzmocnisz poczucie swojej wartości i stabilności
🌺pogłębisz świadomości swojego ciała
🌺połączysz się mocniej ze swoją kobiecą esencją
🌺rozwiniesz bliskość i czułość w relacji ze sobą
🌺otworzysz się na doświadczanie większej przyjemności i radości życia
wzmocnisz swoją witalność oraz przepływ energii życiowej

🌹Projekt Magnetyczna Kobieta obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne, dedykowane specjalnie kobietom, które zainteresowane są odkrywaniem siebie i rozkwitem swojej kobiecości.

Powstał on z wdzięczności i miłości do Kobiet, do wszystkich moich Nauczycielek, Przyjaciółek, Sióstr i mojej Kobiecej Esencji❤️

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

TERMIN: 28 września 2019, sobota, g. 10:00 – 18:00

CENA: 250 zł

ZAPISY: Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł na konto oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową: 💌magnetyczna@magdabetlej.pl

Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej , 38 1140 2017 0000 4602 0641 0015, tytuł: Magnetyczna Kobieta

Reszta płatna na miejscu.

Jeśli chcesz o coś zapytać, zapraszam do kontaktu : tel. 502 599 442, mail: magnetyczna@magdabetlej.pl

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

MAGDALENA PRZEŹDZIAK-BETLEJ:

Od wielu lat zgłębiam z pasją i zachwytem ścieżkę kobiecej duchowości. Przez ten czas tak bardzo zmieniła się moja relacja ze sobą, tak inaczej czuję się jako kobieta, tyle radości sprawia mi bycie w bliskości ze swoimi kobiecymi jakościami, ze swoim ciałem i oddechem. A im bliżej jestem ciała i oddechu, tym łatwiej mi odnaleźć drogę do swojego serca i duszy. Idąc za głębokim pragnieniem podzielenia się tymi doświadczeniami i wglądami od kilku lat prowadzę kobiece kręgi i warsztaty. Jestem też w trakcie tworzenia dwóch projektów dedykowanych specjalnie kobietom: Magnetyczną Kobietę i Oddech Kobiety.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem. Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Od kilku lat uczę się Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Paths of Transformation u Johna Hawkena w Czechach. Jestem trenerem i praktykiem oddechu w trakcie Profesjonalnego Treningu Oddechowego w Instytucie Michała Godlewskiego.
Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje pracy z ciałem i oddechem.