Mantry – wibrujący uzdrowiciele

„Man” oznacza umysł, myślenie, zaś przyrostek „tra” – wznosić, uwalniać, ochraniać. Mantra jest więc wibracją wznoszącą nasz umysł ponad materialny wymiar. Oczyszcza, harmonizuje i chroni oraz w bardzo subtelny, szczególny sposób wspiera nasz rozwój duchowy. Jej moc tkwi w ogromnej mocy wibracji jej dźwięku.

7 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 18.00 – 20.00 spotkamy się, aby we wspólnym kręgu harmonizować i uzdrawiać to, co jest w nas do uzdrowienia…

Z towarzyszeniem muzyki „na żywo”, którą możemy współtworzyć, śpiewać będziemy mantry i pieśni duchowe z różnych tradycji (m.in. tybetańskie i z tradycji Kundalini Jogi), uruchamiające procesy samouzdrawiania naszego organizmu i wpływające na poprawę naszego zdrowia i samopoczucia, zarówno na poziomie fizycznym, jak również psychicznym, emocjonalnym i duchowym. 
Od dawna już mędrcy i jogini znali, a teraz także naukowcy potwierdzili uzdrawiające działanie wibracji na cały nasz organizm. Dlaczego więc tego nie wykorzystać, zwłaszcza w tak prosty i przyjemny sposób? Przecież każdy z nas chce cieszyć się doskonałym zdrowiem, wspaniałym samopoczuciem i wewnętrzną równowagą 🙂

zapisy: Majka: 501 535 125,  mamta.om@wp.pl,  Ewa Majka Zell

Inwestycja:

  • 38 zł przy przedpłacie do dn. 25 listopada 2017 na konto podane po zgłoszeniu; 45 zł po tym terminie oraz na miejscu
  • Prośba: Bardzo proszę o zgłoszenie sms-em, mailem lub w prywatnej wiadomości na FB. Spotkanie odbędzie się, gdy min.10 osób potwierdzi swój udział.
Zawiadom proszę o spotkaniu tych, którzy mogliby być taką praktyką zainteresowani.

Może na zakończenie znajdzie się jeszcze chwila na podzielenie się przy herbatce wrażeniami i doświadczeniami? 😉

DO ZOBACZENIA! 🙂
Namaste ♥