Mapa Życia – Co w Twojej Duszy Gra, Co w Twoim Sercu Tańczy

No właśnie co w mojej duszy gra, co w mym sercu tańczy – Mapa Życia.

Witajcie kochani … 

Już od dłuższego czasu to co w mej duszy się porusza, wybrzmiewa, roztańczone marzenia i pragnienia w mym sercu wyrywają się, krzyczą aby je symbolicznie UWOLNIĆ i najważniejsze UCIELEŚNIĆ.

Poczułem głębokie wołanie aby stworzyć, nadać kształt, kolor, dźwięk, ruch i wszystko co będzie chciało się ujawnić tworząc MAPĘ ŻYCIA. 

Jest to piękne, proste – dające wiele radości, jak i głębokich wglądów i jednocześnie mocne narzędzie bardzo często niedoceniane – wiem bo sam nie doceniałem … Aż pewnego dnia … Lecz to historia na póżniej.

Zapraszam Ciebie do wspólnego tworzenia MAPY ŻYCIA, MARZEŃ, CELÓW wszystkiego tego co będzie się chciało wyrazić, pokazać i wypłynąć … 

Czy to dobry moment, czas aby tworzyć taka mapę ? Każdy czas i moment jest dobry jeśli poczujesz, że to właśnie teraz – Ty nadajesz temu wartość i energię …

PLAN SPOTKANIA:

I część – TEORETYCZNA

Podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem tworzenia mapy. Opowiem, przedstawię, pokażę jakie są możliwości, abyś wykreował/a najlepiej jak czujesz dla siebie przechodząc do konkretnych działań.

II część – PRAKTYCZNA

Po przez medytację połączymy się ze swoim sercem, duszą aby poprowadziła nas w tej kreacji, abyśmy mogli bezograniczeń pozwolić się tworzyć własnej MAPIE ŻYCIA.

III część – RUCH i TANIEC

W tej części ucieleśnimy to co wybrzmiało. W naturalnym ruchu, po przez ekspresję swojego ciała, które jest posłańcem naszej duszy pozwolimy sobie doświadczyć, posłuchać … Poczuć … 
Zaprosimy wszystkie potrzebne nam energię, które będą Cię wspierały w kreacji i realizacji na Twojej drodze do spełniania marzeń, celów … Pozwalając jednocześnie odpuścić temu co Cię blokuje lub ogranicza.

W tej części bardzo często przychodzi wiele rozwiązań, pomysłów, podpowiedzi i wewnętrznej mądrości.

IV część – INTEGRACJA

Przed warsztatem, każdy z uczestników dostanie ode mnie konkretne wskazówki aby przygotować się jak najlepiej do tego spotkania …

KIEDY: 20 październik 2018, godz. 16.00 – 21.00

WKŁAD:

  • 120 zł – przy wpłacie 50 zł zadatku na konto
  • 150 zł – w dniu warsztatu 
  • W cenie materiały : kartki, kredki, pisaki, farby i inne …

Nr konta : 27253000082056103040060001
z dopiskiem : ” MAPA „

INFO i ZAPISY: Sławek 577 21 33 21 lub info@nataya.pl