Masaż Lomi Lomi z miłości do siebie

Podaruj sobie odrobinę miłości – tymi słowami zapraszam Cię w podróż jaką jest cudowny masaż Lomi Lomi ❤

_____________❤______________❤________________

Lomi Lomi to holistyczny masaż podczas którego ciało harmonizuje się z sercem i odpowiada na pragnienia duszy.

Masaż, który wywodzi się z Hawajów gdzie hawajska filozofia życia nazywana jest Huna, gdzie Hawajczycy wierzą, że człowiek jest częścią natury, dlatego też praca z ciałem odzwierciedla elementy występujące pierwotnie w przyrodzie, np. ruch palm, ruch fal morskich.

Ponadto mieszkańcy Hawajów wierzą, że najważniejszą częścią życia człowieka jest miłość, dlatego też lomi lomi określany jest także jako masaż „kochających rąk”, bowiem jego istotą jest przekazanie za pomocą rąk ciepła, akceptacji i miłości.

Masaż również ma uruchomić płynny ruch energii w ciele, co zapewnia zdrowie, dobre samopoczucie i redukcję negatywnego napięcia.

Ciało i umysł utrzymywane są w harmonii i równowadze. Według filozofii Hawajczyków masaż lomi lomi ma nie tylko właściwości lecznicze, ale także służy głębokiej osobistej transformacji i prawdziwemu „spotkaniu” z własnym ciałem i duszą.

Masaż odbywa się przy zapalonych świecach, przy muzyce oraz w atmosferze pełnego szacunku dla osoby masowanej.

Kiedy: 14 i 15 lutego 2020, godziny ustalane są indywidualnie.

Kontakt telefoniczny 501 185 009

Koszt:

  • 180 zł
  • Możesz też podarować masaż w prezencie w formie Bomu Podarunkowego 😍

O mnie :

Od kilku lat zajmuję się muzykoterapią, masażem dźwiękiem wg metody Petera Hessa prowadzeniem koncertów relaksacyjnych a także masażem Lomi Lomi .
Ostatnie lata mojego życia to ciągły rozwój, zdobywanie wiedzy i umiejętności oraz doświadczanie świata przez dalekie podróże.
Wszystkie metody, które stosuję w swojej pracy działają na człowieka holistycznie, czyli na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym oraz duchowym a celem mojej pracy jest przywrócenie harmonii oraz równowagi w ciele i w życiu ♥

Zdobyte doświadczenia: Praktyk NLP , Masażysta I i II stopnia, Masażysta Dźwiękiem, Muzykoterapia Integralna, Soul Body Fusion, Odczyty Kronik Akaszy, Mindfulness, Aromaterapia w pracy z ciałem.

Zapraszam serdecznie

Ewa Gęściak