Masaż, praca z ciałem

Zapraszam w podróż do środka Siebie, tak gdzie wszytko staje się Jasne i Ciepłe, czasem może okazać się chwilowo trudne czy mało przyjemne, ale i tak zawsze w efekcie końcowym jesteśmy ponownie na swojej Najlepszej Ścieżce Życia ♥

Jak pracuję? tak jak poniżej 🙂

MIĘŚNIOWO – POWIĘZIOWE Rozluźnienie Energetyczne-MER.

Masaż ten charakteryzuję się głębokim, pełnym obecności, rozluźniającym dotykiem. Jest to holistyczny masaż, który łączy dwa poziomy doświadczania: ciało i emocje. Poprzez głęboki masaż powięzi oraz mięśni można dotrzeć do samego źródła napięć, bólu i emocjonalnych blokad. Powięź to unerwiona i unaczyniona tkanka łączna, która oplata wszystkie części ciała. Jeśli zamieszkują w niej napięcia zaciska ona mięśnie co prowadzi do bólu i niewygodny w ciele. Masaż MER to połączenie głębokiej uważności oraz precyzji dotyku. To powrót do domu, przyjemności bycia we własnym ciele.

Osoba masowana dzięki skupieniu uwagi na głębokim oddechu, świadomą obecność w swoim ciele podczas masażu współpracuję z masażystką. W taki sposób oprócz fizycznych napięć można również uwolnić z ciała stłumione, nie wyrażone emocje jak: złość, lęk, smutek, radość..

Uwalnia ból chroniczny (fizyczny i psychiczny) poprzez głęboki masaż powięzi (tkanki łącznej)oraz mięśni. Zdrowy kręgosłup, lędźwie, biodra, nogi, bark, kark, głowa, szyja.

LOMI LOMI NUI

To prastara hawajska sztuka masażu przez wieki znana tylko miejscowym i wybranym Kachunom.

Jest kombinacją tańca hula, rytuału i pracy z ciałem.

Siła masażu tkwi w jego wielopoziomowym oddziaływaniu na organizm. Masaż Lomi Lomi Nui rozluźnia mięśnie uwalniając ciało od napięć wywoływanych przez stres i przywraca tym samym swobodny przepływ energii w organiźmie. Przynosi głębokie odprężenie, pomaga w leczeniu nerwic, bezsenności i migreny. Skutecznie likwiduje bóle pleców oraz stawów. Masaż Lomi Lomi Nui to potężny zastrzyk pozytywnej energii, pozwalający odzyskać harmonię która tracimy w pośpiechu codziennego dnia.

Zapraszam z serca i dla serca.

ENERGETYCZNY RELAKS – jest to masaż oparty na wszystkich technikach jakie znam (włącznie z Tajskim), który ma na celu rozluźnienie i uelastycznienie całego ciała w miękkim i subtelnym oraz konkretnym dotyku.

 

12 marca 2020r. o 11:30 – 15 marca o 14:30

Serdeczności ślę i zapraszam 535-850-870