Masaże autorskie – dotyk pełen czułości – relaks

Zapraszam na sesje masażu autorskiego który relaksuje ciała, umysłu i ducha

„Harmonia ciała”

Podczas masażu zajmuje się osobą holistycznie (jako całością), dbając o sferę psychiczną, fizyczną, duchową i energetyczną. Masaż jest moja autorska formą pracy z ciałem poprzez dotyk. W mojej praktyce wykorzystuje różnorodne techniki, m.in: masaż klasyczny, masaż Shiatsu- punkty meridianowe, masaż Peloha, techniki przywracania balansu mięśniowego, punkty energetyczne, aromatoterapie olejkami Young Living, które dodatkowo mają na celu przywrócenie równowagi i pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych.

Masaż, zapewnia poczucie błogostanu psychicznego i fizycznego, zabieg ten poprawia krążenie krwi oraz zapewnia głęboką stymulację tkanki mięśniowej i skórnej. Daje uczucie radości bycia we własnym ciele.
Wykonuję masaż dla osób:

  • czujących chroniczne i sytuacyjne zmęczenie, wzmożone napięcie mięśniowe, objawy stresu,
  • bardzo aktywnych zawodowo, odczuwających nacisk wielu bodźców zewnętrznych,
  • również dla tych, którzy po prostu uwielbiają masaże,
  • dla tych dla których masaż jest naturalną profilaktyką dobrego samopoczucia,
  • masaż dwóch Serc dla kobiet w ciąży.

Przygotowanie do masażu:

  • masaż wymaga rozebrania się do bielizny
  • weź ze sobą 2 ręczniki kąpielowe
inwestycja w Siebie: masaż 1h 130 zł

Magda 515 258 391

Masaż wykonuje:

Magdalena Nowak -mieszkam we Wrocławiu i coraz czesciej podrózuje ze swoimi masażami przekazując swoje doswiadczenie dobrego dotyku. Jestem certyfikowaną masażystką i fizjoterapeutką. Pracuje od 10 lat z klientami indywidualnie. Jestem od 1992 roku certyfikowaną masażystką i naturoterapeutą. W 2005 roku spotkałam na swojej drodze masaż PELOHA , który pokazał mi drogę do doświadczania masażu zupełnie w inny sposób niż uczono mnie w szkole. To holistyczne spojrzenie na ciało, bardzo otworzyło mnie na poszukiwania w obszarze swojego ciała (jestem nauczycielem jogi, poznałam wiele technik masażu, uwielbiam świadomy ruch, taniec intucyjny). Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, mentalnej, duchowej, energetycznej i fizycznej. organizuje i prowadzę warsztaty z różnych dziedzin rozwoju osobistego i metod pracy z ciałem indywidualnie lub grupowo. Mam duszę poszukiwacza, społecznika i organizatora. Chętnie inspiruję ludzi do odkrywania swojego potencjału i szanowania siebie i swojego ciała.
Moje motto: „Dbasz o ciało, ciało zadba o ciebie – stanie się to źródłem wspaniałych wartości, stanie się sercem świątyni”– OSHO