Masaż Rownowagi Holistycznej (Holistic Rebalancing Massage)

Witam,

Mam na imię Dawid, miałem szczęście nauczyć się tej techniki w Indiach w Auroville, i zmienić nieco swoje życie idąc w kierunku „pracy z ciałem i energią”. 🙂

Zapraszam wszystkich chętnych na sesje masażowe do Domu Dźwięku w najbliższy weekend.

Poniżej parę słów o Holistic Rebalancing Massage (MASAŻ RÓWNOWAGI HOLISTYCZNEJ): jest to niezwykle skuteczne narzędzie przywracania równowagi ciała i umysłu. To technika i relaksacji, i uzdrawiania łącząca elementy masażu powięziowego, uwolnienia stawów, pracy z tkanką łączną, pracy z energią, refleksologii, techniki Vital Varma (punktów energetycznych Varma/Marma), pracy z oddechem, świadomości ciała i medytacji. Holistic Rebalancing zawiera pięć rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń, dobieranych indywidualnie i proporcjonalnie w zależności od potrzeby, ale i konstrukcji, budowy ciała.

Holistyczny Rebalancing jest zakorzeniony w tradycji Jogi, Varmy I Ayurvedy.

Holistyczny znaczy w tym przypadku CAŁOŚCIOWY… Uzdrawianie następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Ciało i umysł posiadają naturalną zdolność powrotu do równowagi i samouzdrawiania, wiele korzyści ma miejscu już przez samo bycie w stanie medytacyjnym. Nie jest to kwestia „ślepej wiary”, lecz opanowania naukowych narzędzi, doświadczenia i integracji.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zapoznać się z opiniami kilku osób, które doświadczyły tej techniki na sobie – możesz zajrzeć do zakładki „Review” w linku poniżej 🙂 :

Masaz Holistyczny

10 – 13 maja 2019; czas trwania sesji masażowej: ok 1,5 godziny

cena za sesję 180zł

Zapisy: sms/tel.: 889 836 989

Zapraszam serdecznie!

Dawid