Masaż Rownowagi Holistycznej (Holistic Rebalancing Massage)

Witam!

Nazywam się Dawid Rygielski, prowadzę sesje techniki Holistic Rebalancing Massage (Masaż Równowagi Holistycznej), na które zapraszam do Anahaj Centrum Samoświadomości już w najbliższy weekend. 🙂

Miałem szczęście nauczyć się jej parę lat temu w Indiach, w Auroville, i nadać nowy, równoległy kierunek w swoim życiu idąc w kierunku „pracy z ciałem i energią”. 🙂

Autorem tej metody jest urodzony w Indiach, Ananda Kumar, który m.in. wiele lat spędził w ashramie Osho w Pune, gdzie zdobył wiedzę nt. medytacji i i samorozwoju jak i pracy z drugim człowiekiem.
Jest nauczycielem wielu ciekawych technik pracy z ciałem, energią, oddechem, medytacji (Pranayama, Yoga, Medytacja Otwartości Serca, Refleksologia, Tantra ).

Metoda ta jest niezwykle skutecznym narzędziem przywracania równowagi ciała i umysłu. To technika i relaksacji, i uzdrawiania („przywracania stanu naturalnego”), łącząca elementy masażu powięziowego, uwolnienia stawów, pracy z tkanką łączną, pracy z energią, refleksologii, techniki Vital Varma (punktów energetycznych Varma/Marma), pracy z oddechem, świadomości ciała i medytacji.
To niezwykła kombinacja zamykająca się w spójnej całości.
Holistic Rebalancing zawiera pięć rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń, dobieranych indywidualnie i proporcjonalnie w zależności od potrzeby, ale i konstrukcji, budowy ciała. Ta praca jest zakorzeniona w tradycji Jogi, Varmy i Ayurvedy.

Holistyczny znaczy w tym przypadku CAŁOŚCIOWY… Uzdrawianie następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Ciało i umysł posiadają naturalną zdolność powrotu do równowagi i samouzdrawiania, wiele korzyści ma miejsce już poprzez samo bycie w stanie medytacyjnym. Nie jest to kwestia „ślepej wiary”, lecz opanowania naukowych narzędzi, doświadczenia i integracji.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zapoznać się z opiniami kilku osób, które doświadczyły tej techniki na sobie – zapraszam do otwarcia zakładki „Review” na stronie www.facebook.com/BalansHolistyczny 🙂 🙏

25 – 27 października 2019, 10:00 – 19:00

Czas trwania sesji masażowej: ok 1,5 godziny / 230zł *

Zapisy poprzez sms/tel.: 889 836 989.

*Jestem otwarty także na wymianę bezgotówkową – barterowo za usługi lub produkty. 🙂

Zapraszam serdecznie! 🙏

Dawid