Masaż tajski w Poznaniu- sesje indywidualne

Po raz kolejny zapraszam na sesje z masażu tajskiego w Domu Dźwięku 😍. 

Masaż tajski to starożytna technika pracy z ciałem, której celem jest przywrócenie organizmowi jego wrodzonych zdolności samouzdrawiających.
Masaż tajski pracuje z liniami energetycznymi (Sen), które pobudzają różne organy i aktywują swobodny przepływ energii życiowej. Masaż wykonuje się na podłodze, na specjalnym materacu, osoba pozostaje w wygodnych ubraniach. Ta praktyka zawiera w sobie ruchy rozciągające, uciskające (kciukami, rękoma i innymi częściami ciała), oraz ruchy okrężne stawami.

Osoba masowana zaproszona jest do totalnej relaksacji i do polaczenia się z oddechem, co umożliwia puszczenie napięć i regenerację. 

Sesja trwa około 1,5 godziny.

Podczas masażu, Marta dobiera również specjalne olejki eteryczne, w zależności od potrzeb danej osoby. 

W przypadku cięższych napiec, można zastosować olej do rozmasowania mięśni. Osoba masowana zaproszona jest do totalnej relaksacji i do polaczenia się z oddechem, co umożliwia puszczenie napięć i regenerację. 

Korzyści, których można się spodziewać po jednej sesji:

  • puszczenie napiec fizycznych, emocjonalnych i psychicznych
  • pozbycie się chronicznych boli w stawach, kościach lub mięśniach
  • przywrócenie organizmowi jego naturalnych zdolności do samoregulacji
  • poczucie spokoju, ukorzenienia i regeneracji
  • powrót do naturalnego oddechu
  • naturalna radość i zaufanie do życia
  • poczucie bycia w bliskości ze sobą i z innymi.

O Marcie Brzeskiej

Pasjonatka naturalnego stylu życia. Nauczycielka jogi integralnej i partner jogi, terapeutka masażu tajskiego i czytania aury (Reading®). Instruktorka świadomego odżywiania i kuchni energetycznej. 

Przez 13 lat mieszkała w Hiszpanii (Ibiza), gdzie współpracowała w projektach holistycznych (wakacje detox, warsztaty z joga, festiwale, etc.).

Swoje doświadczenie z masażu tajskiego zdobyła u prestiżowych nauczycieli w Tajlandii (Sunshine Network), w Laosie (Thai Massage Circus) i w Hiszpanii. 

Wrazenia innych osób: 

„Czułam sie jak po detoxie to byl dla mnie oczyszczający masaż napewno,bo przez te techniki z oddechem i Twoje dzialania czulam,ze wywalam z siebie nagromadzone emocje
Dowiedziałam sie tez sporo o swoim zdrowiu i tak automatycznie po masazu przerzucilam się na zdrowe jedzenie i duzo plynow-wody i zielonej herbaty. Wiem juz czemu bolaly mnie „korzonki”przez dlugi czas. Reszty nie pamiętam,bo zasnęłam i bardzo dobrze, bo tego potrzebowalam.  Mialam juz kiedys tajski masaz i byl fajny bardzo;ale Twoje wykonanie bylo takie glebokie i to cos wiecej niz tajski masaż,który jest swietna alternatywa dla rehabilitacji moim zdaniem.”

Agata (Londyn) 

„Moj pierwszy masaż tajski u Marty pamietam do dziś mimo ze minęły juz ze 3 lata…. ale tego poczucia cudownie odblokowanego ciała chyba nigdy nie zapomnę…to co Marta wyprawiała wtedy z moim ciałem zaskoczyło mnie niesamowicie…i co chwilę zdziwiona mówiłam: to niemożliwe, ze ja tak zrobiłam..ja nie jestem taka elastyczna..a jednak..pod wpływem magicznych rąk Marty i technik jakimi pracuje moje zesztywniale i obolałe ciało mięknie i uelastycznia się, puszczają napięcia, odblokowują się zablokowane miejsca i dopiero czuję, ze oddycham i ile mam w sobie przestrzeni….i ten stan trwa jeszcze długo po masażu. Korzystalam tez z masażu Shiatsu i relaksacyjnego z olejkami na stole…w każdej pracy z ciałem wspaniałe ręce Marty dają mi dużo ukojenia, akceptacji, karmią uwagą i czułoscią wszystkie bolesne miejsca, uwalniają z blokad i rozluźniają. Marta doskonale wyczuwa czego mi trzeba. Do tego wszystkiego zawsze cudowna muzyka..zapach…i ta magiczna aura Marty..i jej kojący, śpiewny głos, który uwielbiam. Bardzo polecam poczuć samemu tę JAKOŚĆ i pozwolić sobie na długą chwilę przyjemnosci..zaopiekowania…relaksu i kojacej obecnosci tej wspaniałej Istoty jaką jest Marta Brzeska.”

Agnieszka (Elbląg)

„Cudowny masaż. Chyba nigdy tak nie byłam porozciągana i luźna, jak po nim. Polecam 😊” 

Ela (Elbląg)

„Masaż jest niesamowity , cudowne uczucie po tym masażu. Marta wykonuje go bardzo profesionalnie.”

Irena (Elbląg)

„Bardzo dziękuję za to, że przez dłuższą chwilę znalazłam się raju 😉 zdecydowanie musi być powtórka.”

Olga (Poznań)

termin: 5 -7 października 2018, godz. 16.00 – 18.00

Zapisy i informacje: 

  • Marta: 531290522 
  • martabiotika@gmail.com 
Cena: 150 zl za 1,5 h sesję