Masaże LOMI LOMI

Zapraszam was serdecznie do przestrzeni serca na przepiękny masaż LOMI LOMI.

Jeżeli macie ochotę puścić kontrolę, uwolnić napięcia i wyruszyć w podróż głąb siebie, za oddechem na spotkanie z całą paletą trudnych do uchwycenia w słowa emocji i doznań zapraszam do kontaktu 

Kilka słów wprowadzenia:) Czym ten masaż właściwie jest i czego można się mniej więcej spodziewać ;D 

LOMI LOMI NUI to masaż olejowy, wykonywany głównie przedramionami, w energii serca, w otuleniu, momentami subtelny, a jednocześnie zawierający głęboką pracę z tkanką mięśniową i powięziową, uelastycznianie i mobilizację stawów, łączący wiele technik: głaskanie, potrząsanie, ugniatanie, pocieranie, przytulanie, rozciąganie, kołysanie, głęboką pracę powięziową oraz stretchowanie różnych części ciała.

Najpiękniejsze jest jednak to, że jest to masaż intuicyjny, wielopłaszczyznowy, wykonywany w przepływie, w uważnej jedności z osobą masowaną, masaż duszy, w otuleniu, w bezwarunkowej akceptacji i miłości.

Każdy z was jest niepowtarzalny, podobnie jest z masażem, który jest podróżą po waszych wewnętrznych krajobrazach.

„Lomi” z języka hawajskiego tłumaczy się jako „dotyk aksamitnej łapy zadowolonego kota”  . Inne znaczenie słowa „lomi” to uciskanie i uwaga poświęcona zarówno zewnętrznej, jak wewnętrznej sferze człowieka. Natomiast „nui” oznacza „ważny, wyjątkowy, podniosły, święty”.

Zgodnie z polinezyjską filozofią sztuki życia człowiek jest w stanie sam się uzdrawiać, a narzędziem, które mu na to pozwala jest miłość, rozumiana jako dzielenie się oddechem i radością. Masażysta podczas masażu Lomi Lomi pomaga uwolnić tę uzdrawiającą moc kryjącą się we wnętrzu każdego z nas. „

Przyjdź i zanurz się w miękkim przepływie energii serca 

2 – 3 lipca 2022

Inwestycja w Twój dobrostan 

  • 2h – 300 zł
  • 1,5h – 230 zł

Promocja letnia:

Dla pierwszych 5 osób 20% taniej!

Rezerwacje przez messengera lub sms na nr 731 701 285

Zapraszam serdecznie