Medytacja dla Ziemi

Rozpoczynamy nowy cykl medytacji – Medytacje dla naszej planety.

Medytacje o takiej nazwie istnieją – nie wiem jak są prowadzone ale dobrze, ze są.

Często gdy powiem coś nt. zanieczyszczeń wody, gleby czy atmosfery słyszę odpowiedź – ale przecież nic nie mogę zrobić!

Zawsze coś można zrobić, nie zawsze od razu są efekty – zależy to od naszej wiary, tego czy się nie poddajemy sami przed sobą.

Można się uczyć medytacji a można medytować. Będziemy się spotykać by medytować.

Gdy jest właściwa INTENCJA ona prowadzi, zwłaszcza jeżeli służy czemuś większemu a my możemy przy okazji coś przeżyć uczestnicząc w tej podróży.

Zapraszam tych którzy medytują i którzy zastanawiają się o co w tym chodzi 🙂

Zapraszam tych ze szczerą intencją oczyszczania Ziemii może się to na początek ograniczyć do czystego nieba nad głową i wody w najbliższej rzece.

Nie trzeba przychodzić w nastroju wyciszenia ale też bez epatowania nadmiernego na zewnątrz, można przyjść z każdą emocją jaka się nam przydarzy z gniewem czy smutkiem też oby go trzymać w sobie 🙂

Każda negatywność jest potencjałem i bazą energetyczną do przekształcenia w pozytywne wibracje, bo wszystko jest energią i wibracją: nasze emocje, myśli ale i różne zanieczyszczenia na ziemi. Ilość pierwiastków na ziemi się nie zmniejsza i nie zwiększa one tylko tworzą związki które oddziałują pozytywnie lub negatywnie – zastanówmy się nad tym przed medytacją.

Inaczej niż w medytacji którą prezentowałem wcześniej bo teraz będzie można siedzieć , leżeć, stać a nawet tańczyć pod warunkiem, że będzie się w harmonii z innymi uczestnikami 🙂 Teraz intencja jest inna.

Zapraszam tych którzy mają moc zmieniania świata albo chcą ją w sobie odkryć 🙂

w każdy poniedziałek, godz 20.15 – 21.15

wstęp 10 zł na salę lub więcej. Jak ktoś ma sytuację, że nie ma 10 zł też jest zaproszony.

Sławek