Medytacja, Koncert Relaksacyjny i Mantry

Zapraszamy Was serdecznie na bardzo relaksujące spotkanie z medytacją , kojącymi dźwiękami oraz odprężającym, delikatnym śpiewem.

Pochodzimy z Polski, mieszkamy w Berlinie i tu łączymy swoje umiejętności. Poznański Dom Dźwięku to idealne miejsce, w którym możemy zaprezentować nasze wspólne działania.

Podczas naszego spotkania najpierw Joanna poprowadzi medytację mindfulness, pomagającą skupić się na swoim oddechu, ciele i chwili obecnej, następnie Dagmara zagra dla Was koncert relaksacyjny.

Ten koncert to wyjątkowe, niezwykle relaksujące i uspokajające spotkanie z kobiecą, muzyczną energią.

Całkowite odprężenie przynoszą naturalne brzmienia instrumentów etnicznych oraz jedyny w swoim rodzaju śpiew intuicyjny. Długo wybrzmiewające, kojące dźwięki mis i dzwonków niosą ze sobą spokój, odprężenie i wyciszenie myśli i emocji, a mocniejsze brzmienia afrykańskiego bębna djembe dodają energii.

Równie ważnym elementem koncertu są piękne mantry, śpiewane najczęściej w sanskrycie czyli prastarym, przepięknym, staroindyjskim języku z towarzyszeniem gitary, shruti boxu czy tank druma.

Uczestnicy koncertu przyjmują dźwięki w pozycji leżącej. Prosimy ubrać się wygodnie, na miejscu dostępne są maty.

23 listopada 2019 o 18:00 – 19:30

Inwestycja: 50 złotych

Zapisy: dagmarakorona@yahoo.com


O nas

Joanna Nogaj

Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness (MBSR- mindfulness based stress reduction), psychologiem (magister na poznańskim UAM), trenerem z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zdrowia i wellness. Należę do Polskiego Towarzystwa Mindfulness i niemieckiego stowarzyszenia nauczycieli MBSR/MBCT- MBSR/MBCT Verband.

Pochodzę z Poznania. Prowadzę tu Ukojenie – Centrum Dobrego Samopoczucia.

Dagmara Korona

Muzyka i spokój jest we mnie. Jestem wokalistką, muzykiem, pedagogiem, animatorką kultury, a przede wszystkim certyfikowaną muzykoterapeutką holistyczną. W tworzeniu moich koncertów relaksacyjnych kieruję się przede wszystkim sercem i intuicją. Kocham to co robię i jestem wdzięczna światu za możliwość realizowania swojej pasji i dzielenia się tym co robię.