Medytacja Oswoić Strach

JAK OSWOIĆ STRACH?

Często nasze decyzje życiowe ogranicza tak zwany strach, spędza nam sen z powiek i zatrzymuje nas w sytuacjach, które nam nie służą. Czy zastanawiałeś się dlaczego tak jest?

Nasz logiczny rozum nie umie tego czasami wytłumaczyć i często mówimy – tak po prostu jest i godzimy się na to, że tacy już jesteśmy. Prawda jednak jest taka, że wszystko można zmienić i że w pamięci komórkowej są informacje, które pochodzą z odległych historii.

Potrzebna jest uwaga, świadomość i czas dla siebie, żeby zrozumieć i oswoić strach, a potem puścić wolno, bo gdy znika osąd przychodzi uzdrowienie i zmiana.

Zapraszam Was na Medytację, gdzie przez oddech będziemy docierali do źródła strachu, by spojrzeć mu prosto w oczy. To ważne spotkanie, gdy odwrócisz głowę w jego stronę, a Twoje oczy zobaczą prawdę.

Podczas Medytacji wykonamy ćwiczenie.

W pewnych momentach stajesz przed decyzją, czy chcesz trzymać się starego znanego, czy też odważysz się na krok w nowe nieznane. W głębi duszy człowiek czuje, kiedy powinien zrobić właściwy krok we właściwym dla niego kierunku. Kiedy oswoisz strach wtedy wykonasz następny krok, który służy Twojemu wyższemu celowi.

Tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

Zapraszam Jadwiga Naira


CZAS SPOTKANIA 23 listopada 2019 o 18:30 – 20:30

ZAPISY obowiązkowe: https://forms.gle/PnUJQME…

INWESTYCJA: 80 zł / za spotkanie – płatność na miejscu w dniu wydarzenia

KONTAKT