Medytacja z Jadwigą Naira

Rok 2020 będzie rokiem Księżycowym. Będzie Nam sprzyjał w odkrywaniu naszego potencjału duchowego, dlatego zaplanowałam „Medytacje Spontaniczne”.

To wizja, w której zawierają się wszystkiego rodzaju techniki, ćwiczenia i wiele innych możliwości, które pokażą i pomogą spotkać się z Twoją Duszą. Każdy rok ma własną częstotliwość i unikalną frekwencję dla Nas. Wspólnie z Wami chciałabym dostroić się do tej częstotliwości mentalnie, duchowo i cieleśnie. Wybrać co dla Ciebie najlepsze, nauczyć się rozumieć odczytywać Siebie i Wszechświat. Będziemy dowiadywać się czegoś o naszym osobistym przewodniku duszy i o Twoim indywidualnym celu. Wspólnie stworzymy pole rezonansowe, które pomoże Nam w Nowym Roku iść za tym, co Cię woła.

Medytacje będą spontaniczne, tematy będą pojawiać się wraz z Waszym przybyciem. Chciałabym usłyszeć od Was, co Was nurtuje, ciekawi, może macie jakieś pytania, może potrzebujecie wsparcia na Waszej drodze. To będzie czas na odnowę mentalną, duchową, cielesną, by zwiększyć naszą częstotliwość, by spełniać swoje marzenia.

Zapraszam
Jadwiga Naira


Szczegółowe informacje i zapisy:

7 marca 2020r, godz. 18:30 -20:30

INWESTYCJA: 80 zł / spotkanie płatne na miejscu w dniu wydarzenia

ZAPISY https://forms.gle/prXfReVRLbvoVjrH7

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

Kontakt:

  • tel. 534530858
  • tyiwszechswiat@gmail.com
  • Centrum Ty i Wszechświat
  • www.jadwiganaira.com
  • FB/ Ty i Wszechswiat
  • YouTube / Jadwiga Naira

Więcej o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

https://www.youtube.com/channel/UCE2Gc9kB_h4NaVwJ4kG45KA